RX 570 Low ayarlarda AAA oyunlar için ne kadar götürür?

Demir selim

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar daha cumartesi günü RX 570 aldım sık sık kart değiştirmiyorum bu yüzden RX 570 beni AAA dediğimiz oyunlarda 1080p Low'da kaç yıl götürür? 6 yıl giderse veya 5 yıl giderse çok mutlu olurum, teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar daha cumartesi günü RX 570 aldım sık sık kart değiştirmiyorum bu yüzden RX 570 beni AAA dediğimiz oyunlarda 1080p Low'da kaç yıl götürür? 6 yıl giderse veya 5 yıl giderse çok mutlu olurum, teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum.

25 FPS de gider 5 yıl ama şu anda bile zorlanmaya başladı 1080p medium 55-60 FPS göremiyor yeni oyunlarda.

Ben 15 yıllık kartı hala kullanıyorum bu sizin sabrınıza kalmış eğer sabırlı ve düşük FPS'ye alışkın biriyseniz 10 yıl da gider.

Hocam daha böyle yeni oyunlar oynayacağım 1060 3GB alacaktım çok götürmez aynı performansta hem daha fazla VRAM'i olan 570 var dediler bende o nu aldım.
25 FPS de gider 5 yıl ama şu anda bile zorlanmaya başladı 1080p medium 55-60 FPS göremiyor yeni oyunlarda.

Hangi oyunular mesela.

RDR2, Horizon Zero Dawn, Assassin's Creed Valhalla vb...

O dediğiniz oyunların hepsinde optimizasyon problemi var RDR2 de Xbox One S ile 60'ın üzerine çıkabiliyor assasin Creed zaten optimizasyonu kötü olan oyunlarda 1 numara.
2060'dan aşağısı 5 yıldan fazla götürmez diye düşünüyorum.

5yıl götürür mü

O dediğiniz oyunların hepsinde optimizasyon problemi var RDR2 de Xbox One S ile 60'ın üzerine çıkabiliyor assasin Creed zaten optimizasyonu kötü olan oyunlarda 1 numara.

Hocam bunlardan başka yeni nesil oyun yok Far Cry 6 oynamak isteseniz de aynı şey olacak bu oyunlar yeni nesil oyunlar ve sizin kartınız bunlara yetmeyecek nereden mi biliyorum bende de RX590 var oradan biliyorum.

Geri
Yukarı