RTX 3070 240Hz monitör alınır mı?

Hocam size tavsiyem RAM'i iade edebilir 3600 MHz RAM alabilirsiniz bu arada Windows hangi diske kurulu SSD mi HDD mi?
Bana anakart rtx 3070 e uyabilecek uygun fiyatlı önerin anakartım b450 birde ram tavsiyesi varsa lütfen
Ben de 3070 kullanıcısıyım hocam 3700X ile kullanmaktayım. Hikaye li oyunlarda Ultra'da GPU yükü alıyor fakat rekabetçi oyunlarda GPU kullanımı düşük kalıyor NVIDIA bunu umarım çözer yoksa 2000 serisi ekran kartlarından şöyle daha iyi böyle daha iyi demelerinin hiçbir anlamı yok. RAM konusuna gelirsek Intel işlemcilerde RAM MHz'sini 2666 3000'e çekseniz çok bir şey değişmeyecektir yani sizi tatmin edecek bir sonuç alamayacaksınız. Ryzen işlemcim olmasına rağmen 3200'den 3600'e çektim hiçbir FPS artışı görmedim desem yalan olmaz.
Teşşekür ederim ana kartım b460 herhalde çok bir sıkıntı göremiyorum sizce sıkıntı olurmu şuan ?
Bana anakart rtx 3070 e uyabilecek uygun fiyatlı önerin anakartım b450 birde ram tavsiyesi varsa lütfen

Teşşekür ederim ana kartım b460 herhalde çok bir sıkıntı göremiyorum sizce sıkıntı olurmu şuan ?
Birde normal FPS değerleri alıyorum online da ultra ayarlar advanced graphic açık 60 ı gördüm ama daha çok 90 120 FPS arası

Birde normal FPS değerleri alıyorum online da ultra ayarlar advanced graphic açık 60 ı gördüm ama daha çok 90 120 FPS arası
Hocam ana kartın direkt performansa bir etkisi olmayacaktır. OC yaparsanız işlemciniz için ve ya ram için iyi bir ana kart işinize yarar. NVDİA nın sorunu çözmesini bekleyin.Verdiginiz paranın hakkını alamadığınız için sinirlisiniz ben de aynı şekilde sinirliyim umarım çözerler yakında.

Hocam ana kartın direkt performansa bir etkisi olmayacaktır. OC yaparsanız işlemciniz için veya RAM için iyi bir anakart işinize yarar. NVIDIA'nın sorunu çözmesini bekleyin. Verdiginiz paranın hakkını alamadığınız için sinirlisiniz ben de aynı şekilde sinirliyim umarım çözerler yakında.

Katılıyorum hocam. O RTX'in RTX Minecraft'ta 6 FPS vermesi üzücü çünkü RTX 2080 deneme sürecinde bırak 6 FPS'yi 15'e zor düşmüştür ama bu ekran kartı yeni çıktı nasıl böyle bir sorun çıkarıyor en iyisi NVIDIA'nın çözmesini bekleyelim.

Hocam ana kartın direkt performansa bir etkisi olmayacaktır. OC yaparsanız işlemciniz için ve ya ram için iyi bir ana kart işinize yarar. NVDİA nın sorunu çözmesini bekleyin.Verdiginiz paranın hakkını alamadığınız için sinirlisiniz ben de aynı şekilde sinirliyim umarım çözerler yakında.
Evet bu bir saçmalık ekran kartı çıkalı 4 ay oldu. Fabrikadan öç edition lı aldık zaten
Katılıyorum hocam. O RTX'in RTX Minecraft'ta 6 FPS vermesi üzücü çünkü RTX 2080 deneme sürecinde bırak 6 FPS'yi 15'e zor düşmüştür ama bu ekran kartı yeni çıktı nasıl böyle bir sorun çıkarıyor en iyisi NVIDIA'nın çözmesini bekleyelim.

Sadece bir haritada 2080 Super o haritada 60 FPS alıyor her parça uyumlu degilmi?
Parçalarım uyumlumu sizce bende sıkıntı yok o zaman degilmi çünkü bir an gigabayt yüzünden sandımda.

Tavsiye istemişsiniz.

RAM:

Anakart:

Bir de şu an kullandığınız RAM tek kanal galiba çift kanal RAM alın.

Tavsiye istemişsiniz.

RAM:

Anakart:

Bir de şu an kullandığınız RAM tek kanal galiba çift kanal RAM alın.
Şuan bagzı arkadaşlarda yazdı çok sıkıntı olacıgın tam düşünmüyorum sizce?

Evet bu bir saçmalık ekran kartı çıkalı 4 ay oldu. Fabrikadan öç Edition'lı aldık zaten.

Sadece bir haritada 2080 Super o haritada 60 FPS alıyor her parça uyumlu degil mi?

Parçalarım uyumlu mu sizce bende sıkıntı yok o zaman degilmi çünkü bir an Gigabyte yüzünden sandımda.

Hocam parçalarda bir sıkıntı yok. B450 olmaz demiş arkadaşlar çünkü B450 AMD işlemciler içindir yani Intel ile soket tipleri farklı işlemci ana karta takılamaz bile. Eğer internette ararsanız Reddit ve NVIDIA'nın kendi forum sitesi bu tarz şikayetlerle dolu. AMD tarafında da ise henüz böyle bir sorun görmedim bu yüzden keşke AMD alsaydım diyorum.

Hocam parçalarda bir sıkıntı yok. B450 olmaz demiş arkadaşlar çünkü B450 AMD işlemciler içindir yani Intel ile soket tipleri farklı işlemci ana karta takılamaz bile. Eğer internette ararsanız Reddit ve NVIDIA'nın kendi forum sitesi bu tarz şikayetlerle dolu. AMD tarafında da ise henüz böyle bir sorun görmedim bu yüzden keşke AMD alsaydım diyorum.
Tekrardan teşekkürler
Tekrardan teşekkürler
Herkez cevap yazdı bende aslında. Biraz abartmışım. Herkesle aynı FPS i alıyorum fakat yani bu kartın bu FPS leri görmesi gerçekten üzücü özellikle Türkiye'de o kadar para verip.

Yeni konular

Geri
Yukarı