RTX 3070 8.500 TL'ye satılmalı mı?

balikeat

Megapat
Herkesin bildiği gibi stok problemleri yüzünden fiyatlar uçuk durumda. Bugün arkadaşlarla oyun oynarken bir tanesi; 3070'i bana sat, 8500 vereyim dedi. Çok ani gelişen bir muhabbet olduğu için düşüneyim dedim. 8500 lira iyi fiyat. Piyasasına baktım, şu an en ucuz o fiyatlara satılıyor. 10 bine kadar modeline göre çıkıyor. Satsam ekran kartsız kalma durumum olacak. Stokların ne zaman düzeleceği ve düzelse bile fiyatların uçuk olup olmayacağı muamma. Satıp paraya dokunmasam, birkaç ay sabredip RTX 3080 alabilirim. Bu konuda kararsız kaldım. Bu arada ekran kartım Palit marka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin bildiği gibi stok problemleri yüzünden fiyatlar uçuk durumda. Bugün arkadaşlarla oyun oynarken bir tanesi; 3070'i bana sat, 8500 vereyim dedi. Çok ani gelişen bir muhabbet olduğu için düşüneyim dedim. 8500 lira iyi fiyat. Piyasasına baktım, şu an en ucuz o fiyatlara satılıyor. 10 bine kadar modeline göre çıkıyor. Satsam ekran kartsız kalma durumum olacak. Stokların ne zaman düzeleceği ve düzelse bile fiyatların uçuk olup olmayacağı muamma. Satıp paraya dokunmasam, birkaç ay sabredip RTX 3080 alabilirim. Bu konuda kararsız kaldım. Bu arada ekran kartım Palit marka.

Hocam miningcilere 10000 gibi bir fiyata bile satabilirsiniz ona göre düşünün iyi teklif vermiş ama kartsız kalacaksınız kart bulmakta zor şu an size bağlı belki stoklar gelmeyedebilir.

Sattıktan sonra pişman olacağıma eminim. Birkaç ay bilgisayarsız kalacağım. Kötü olacak ama hala kararsızım. Fiyatlar yukarı doğru gidiyor gibi.

3070 çok iyi bir kart. Uzun yıllar sıkıntısız götürür. Ben olsam elimdekinin kıymetini bilir, satmaz mutlu mesut kullanırdım. Sürekli yeni modeller yeni kartlar çıkacak o yüzden elindekinin değerini bilmek önemli. Eğer en iyisi benim olsun düşüncesi varsa zaten satabilirsin.

Geçen hafta 8500 lira teklif gelirken bugün RTX 3070 fiyatları ikinci elde 10 bine dayanmış durumda. 10 Bine koysan 9800'e alacaklar. Öyle bir piyasa var. Bu stok mevzusu gözümü korkutmaya başladı. Sanki dünyadaki son ekran kartları sahibinden.com'daymış gibi saldırıyor herkes.

Yeni konular

Geri
Yukarı