RTX 3070 8 GB VRAM ile kaç yıl götürür?

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RX 6700 XT ekran kartım vardı ve coil whine sebebiyle servise yolladıktan sonra onun yerine RTX 3070 aldım. Sorum şu sizce RTX 3070 8 GB VRAM ile 1080p çözünürlükte kaç yıl idare eder?
Forumda dolaşırken birkaç tane bu tarz konu gördüm ve aklıma takıldı, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 670-680-770-780 gibi kartlar bile günümüzde hala aşırı üst düzey oyunlar haricinde en düşük ayarlarda oyun oynatabiliyor. 1080p ömrü daha çok uzun diyebiliriz. Muhtemel yaşayacağınız en büyük sıkıntı ilerde VRAM sıkıntısı olacaktır.

Arkadaşlar RX 6700 XT ekran kartım vardı ve coil whine sebebiyle servise yolladıktan sonra onun yerine RTX 3070 aldım. Sorum şu sizce RTX 3070 8 GB VRAM ile 1080p çözünürlükte kaç yıl idare eder?
Forumda dolaşırken birkaç tane bu tarz konu gördüm ve aklıma takıldı, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

7 yıl civarı oyun içinse mining yaparsan Allah'a emanet internet kafe yapıyordu GTX 1660 Ti serisi daha fazla FPS veriyordu.

Hocam coil whine ile servise verdikten sonra para iadesi mi istediniz direkt? Bende de 6600 var aynı sebepten iade etmek mümkün mü hocam 3 ay oluyor

Geri
Yukarı