RTX 3070 almak için sabahlamaya değer mi?

1 Hafta içinde stoklar düzelecek dendi videoyunun Twitch kanalına Gigabyte Aorus reklam sorumlusu geldi sorduklarında söyledi bu ay içinde stoklar düzelecek tarihi biliyorum ama veremiyorum dedi ertesi gün videoyun 1 haftaya düzelir dedi.

Degerli yorumlarınız için teşekkür ederim aynı fikirde olduğumuz arkadaşlarda var farklı düşündügümüzde ama 3080'de oldugu gibir bu kartında 3 dakika içinde stoklarının tükenme riskinden dolayı kesinlikle bekleyeceğim helede ilginin daha fazla oldugu bir kart olduğunu düşünürsek bekledigim halde alamamam bile söz konusu doların düşecegini veya indirim olacağını kesinlikle düşünmüyorum hatta bilgisayar almak için bugünlerde zamanla yarıştığımız kaanatindeyim.

İlerleyen zamanlarda şu an çıkacak olan fiyattan daha iyi bir fiyata alınacağının maalesef bir garantisi yok.

Ekran kartı fiyatlarının daha doğrusu hiçbir şeyin fiyatının düşmeyeceğini ben de biliyorum fakat efsane cuma Gaming gecesi gibi günlerde güzel indirimler olabilir. Özellikle 27 Kasım blackfriday çok güzel olabilir.

Ekran kartı fiyatlarının daha doğrusu hiçbir şeyin fiyatının düşmeyeceğini ben de biliyorum fakat efsane cuma Gaming gecesi gibi günlerde güzel indirimler olabilir. Özellikle 27 Kasım blackfriday çok güzel olabilir.

Bende o günleri sistem toplamak için bekliyorum. Ama atladığınız nokta stoklara girdikten dakikalar sonra biten ya da bitecek bir ürün neden indirime girsin? Yeni ürünlerin indirime gireceğini düşünmüyorum. Bu aynı şekilde yeni gelecek işlemciler içinde geçerli.

DLSS ve Ray Tracing'e AMD'de DirectX Ultimate ile zaten yazılımsal destek veriyor. Ben şahsen aynı işi görecek bir şey için sırf donanım destekli diye gidip 3070'e o parayı vermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı