RTX 3070 bilgisayar oyuna girince kendi kendine kapanıyor

Merstoon

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Gskill 2x8 3200mhz ddr4
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 1tb
Ekran kartı
Nvdia 3070 dual 8gb
Anakart
Asus prime b660m-k d4
İşlemci
İntel i5-12600 stok fanlı işlemci
Merhaba arkadaşlar. Gözünüzü seveyim yardım edin. Bu sorunla karşılaşıp çözenler illaki vardır aramızda, 1 yıl önce hazır sistem aldım son 5-6 aydır sinyal yok hatası verip kendi kendine kapanıyor, kasa fanları çalışıyor ekrandan görüntüyü kesiyor, termal macununu da değiştirdim, yeni bir üçlü priz de aldım, çoğu şeyi denedim ama olmuyor hala sorun devam ediyor bütün forumlara baktım çoğu şeyi denedim hatta garantiye gönderdim düzelmedi.

PSU hatalı olabilir yada ekran kartı. DDU ile silip temiz bir sürücü kurulumu yapın. Bir de stres testine sok, imkan varsa da başka bir PSU ile dene.

Merhaba arkadaşlar. Gözünüzü seveyim yardım edin. Bu sorunla karşılaşıp çözenler illaki vardır aramızda, 1 yıl önce hazır sistem aldım son 5-6 aydır sinyal yok hatası verip kendi kendine kapanıyor, kasa fanları çalışıyor ekrandan görüntüyü kesiyor, termal macununu da değiştirdim, yeni bir üçlü priz de aldım, çoğu şeyi denedim ama olmuyor hala sorun devam ediyor bütün forumlara baktım çoğu şeyi denedim hatta garantiye gönderdim düzelmedi.

PSU değişikliği dene. Ekran kartını FurMark ile teste sok. Muhtemelen sorun PSU'da. Ama uğrasmak istemiyorsan DDU ile driver silip yüklemeyi dene.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı