ETS 2 1.50 Konvoyda Kasıyor

Hqk4n

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ETS 2 1.50 Güncellemesini aldı ama bende 1.49 da 250-300 arası FPS ile oynarken şu an 25-35 arası FPS alıyorum. Sorun nedir acaba? Benlik mi sorun var yoksa güncellemede mi?

Bu sistemde imkansız. Ölçeklendirme düşüktü büyük ihtimalle. Benim eski sistemim GTX 1650 Ti'dı ölçeklendirme düşüktü. Siz ölçeklendirmeyi 100'e çek dene.

Bence sallıyorsunuz. Hem eski sürümde 250-300 FPS alıyorum diyordun şimdi 45FPS'i geçmiyor diyorsun. Bu kadar yüksek FPS alan biri bu FPS'e düşmez en fazla 10FPS oynardı. Ki söylediğin sistemde almanız da zor ancak yansıma ölçeklendirme ve ölçeklendirme yüzdesi düşük olmalı.

Eski sürümde Ultra dediğin ayarda GTX 1650 sistem 80-90FPS'i araç dışında zor alıyor. Ölçeklendirme 125. Bak düşük ölçeklendirme ayarı ile oynuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sallamıyorum size yalan borcum mu var?
Ultra ayarlarda hem konvoyda hemde normal de 253 FPS falan alıyordum ame 1.50 Güncellemesi FPS'i 35' e düşürdü ve sadece bende kasmıyor başka arkadaşlarıma da sordum onlarda da aynı ölçeklendir me ise 400 olması lazım başka bir şey ile karıştırmış olabilirim ölçeklendirmeyi kusura bakmayın.

Sallamıyorum size yalan borcum mu var?
Söylediğin donanıma göre öyle anladım. İnternette FPS değerine bakabilirsin insanlar Ultra ayarda ölçeklendirme kaçta oynuyor görebilirsiniz. Scaling ayarı FPS düşüren ayar. Bu oyun işlemci odaklıda değil daha çok GPU ne kadar güçlüyse o kadar iyi FPS alıyorsunuz. Ölçeklemdirme 1080p Upscale ediyor çözünürlüğü arttıran bir ayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı