RTX 3070 ekran kartı pinleri kararmış

realist45

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir ekran kartı aldım ikinci el.
İlk açtığımdaki pinlerinde bu sorunu gördüm ve biraz silgi ile üzerini sildim ama bu ileride sorun yaratır mı?
Garanti kapsamından çıkartırım ve ne gibi bir sorun yaratır destek olabilir misin? İade etmeli miyim? Kartı garanti süresi daha var.
Ekran kartı modeli ASUS ROG RTX 3070 12 GB.

IMG-20231203-WA0022.jpeg

IMG-20231203-WA0030.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk açtığımdaki pinlerinde bu sorunu gördüm ve biraz silgi ile üzerini sildim ama bu ileride sorun yaratır mı?
Garanti kapsamından çıkartırım ve ne gibi bir sorun yaratır destek olabilir misin? İade etmeli miyim? Kartı garanti süresi daha var.

Eki Görüntüle 2040255

Eki Görüntüle 2040256

Çalışıyorsa sıkıntı yok. Lehim yapmışlar gibi sanki.

Artı -1 Eksi
Hiç hoş değil, alırken görmedin mi? Silgi ile sildiğin için bir şey olacağını sanmıyorum ama silginin kalıntısını elinle tamamen temizlemen lazım.

Eğer iade imkanın varsa arkana bile bakma bence.

Artı -1 Eksi

Eki Görüntüle 2040255

Eki Görüntüle 2040256

Bence satıcı bundan bahsetmediyse iade edin.

Artı -1 Eksi
Satıcı bundan bahsetmedi üstad
Bence satıcı bundan bahsetmediyse iade edin.
Satıcı ile görüştüm fakat pek iade almaya yanaşmıyacak gibi sisteme takın çalışıyorsa ben neden geri alayım diyor bir kaç kişiye soracağım döneceğim dedi konu o şekilde şuanda

Edit : kart 3060 yanlış yazmışım kusura bakmayın

Geri
Yukarı