RTX 3070 Founders Edition alınır mı?

Her ne kadar dolar bazında aynı olsa da, ürün yeni geleceği için fiyat RTX 2070 ile aynı olmayacaktır çünkü burası piyasa ülkesi. O yüzden 2070 fiyatına 3070 alırım gibi söylemlerin doğru olduğunu düşünmüyorum. 3xxx serisi yolda olduğu için mağazalar 2xxx serisini bir an önce satma derdinde ve kimi zaman kampanya düzenlenebiliyor. Bu taze mal için geçerli değil, taze malı (RTX 3070) almak isteyen çok olur, alan alır. Ha şöyle olur; 3070 gelince 2070 ucuzlar.

Ben bunu alırım o zaman:D
Her ne kadar dolar bazında aynı olsa da, ürün yeni geleceği için fiyat RTX 2070 ile aynı olmayacaktır çünkü burası piyasa ülkesi. O yüzden 2070 fiyatına 3070 alırım gibi söylemlerin doğru olduğunu düşünmüyorum. 3xxx serisi yolda olduğu için mağazalar 2xxx serisini bir an önce satma derdinde ve kimi zaman kampanya düzenlenebiliyor. Bu taze mal için geçerli değil, taze malı (RTX 3070) almak isteyen çok olur, alan alır. Ha şöyle olur; 3070 gelince 2070 ucuzlar.
Hocam RTX 3080'de Nvidia'nın söylediği fiyattan 2000₺ daha fazla sattı markalar. Ama bu dediğim fiyat farkı markaların tepe versiyonlarında geçerli. Daha düşük modellerde geçerli olmayacağını düşünüyorum.
@Lockheed hocam çıktığı gibi almamız lazım. Yoksa kalmayacak:D

Son düzenleme:
Bir gün bu forumdaki bazı sıkıntılı arkadaşlara inat 1080P de RTX 3090 kullanacağım. Ben düşük çözünürlükte yüksek FPS istiyorum, Hertz istiyorum, akıcılık istiyorum, FPS 144'ün altına indiği anda sinirleniyorum kaldıramıyorum. Neymiş efendim çözünürlük şöyle olmalıymış yok en az 2K'mış yeter artık salın yeter cidden. Keşke hesap silme seçeneği olsa öyle bir sinirlendim ki bir daha girmeyeceğim bu kafa yapısı sağ olsun.

Bir gün bu forumdaki bazı sıkıntılı arkadaşlara inat 1080P'de RTX 3090 kullanacağım. Ben düşük çözünürlükte yüksek FPS istiyorum, Hertz istiyorum, akıcılık istiyorum, FPS 144'ün altına indiği anda sinirleniyorum kaldıramıyorum. Neymiş efendim çözünürlük şöyle olmalıymış yok en az 2K'mış yeter artık salın yeter cidden. Keşke hesap silme seçeneği olsa öyle bir sinirlendim ki bir daha girmeyeceğim bu kafa yapısı sağ olsun.

144'ün altına indiğinde mi? Ben 50 FPS'nin üzerine çıkamıyorum bu sistemde. Bazen 20'lere kadar düşüyor.

Geri
Yukarı