Nvdia Founders Edition Alınır mı?

United95

Hectopat
Daha fazla  
1060 6GB özel modelleri (MSI, ASUS) malumunuz 1800-2500 arası değişen uçuk fiyatlar ile satılmakta, buna karşın Nvidia ise kendi sitesinden satış yapmaya başladı, şu an için stoklarda ürün yok ama örneğin 1060 6GB FE 249 dolardan satışa sunuluyor, bu da maksimum 1000 TL, yani yarı fiyat demek. Sizce FE stoklarını bekleyip almalı mıyım, 2000 TL verip şimdi mi almalıyım, ya da fiyatlar düşer/ indirim bekle/stoklar çok acayip dolacak/ucuzdan satılacak gibi olaylar var mı, beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
FE soğutmaları kısmen daha kötü. Ayrıca vergi de eklenecek o fiyata. Biraz daha artacağını düşünüyorum. Şahsen ben beklemenizi öneririm. Sonuçta markalı ekran kartlarının soğutması daha iyi, fabrika çıkışlı hız aşırtma ile geliyor. Ben beklemenizi öneririm.

Founders Edition tasarımı gerçekten çok hoş. Alacağınız ürünün vergi miktarını falan hesaplamayı unutmayın. Bir de alacağınız ürünün linkini atar mısınız?

Alınır fakat uçak motoru gibi bir sesi var. Ben olsam almazdım. 1050 Tİ alıp geçerdim. HyperX Cloud gibi kulaklığınız varsa da alınabilir. Ses seviyesi çok yüksek. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı