RTX 3070 için 500 TL PSU önerisi

Bütçe
500
RTX 3070 alacağına 3060 Ti alsaydın da PSU’ya bütçe ayırsaydın biraz dostum. Ferrari motorlu şahin olacak seninki.

İndirime falan düşüyor yılbaşında normal olarak Zalman vs gibi modellerde kullanılıyor RTX3070 le ve bir sıkıntı yaşayanı görmedim gidipde bir PSU ya 1000TL civarı para vermem benim aklımda Zalman vs vardı acaba bu fiyata başka PSU öneren olur mu siye merak ettim.

@Ahmet kenger

RTX 3070 kullanıp seviyesi düşük bir güç kaynağı tercih edersiniz bir gün başınıza gelebilecek güç dalgalanmalarında o karta veda edersiniz. Konu marka değil, üründür. Bu bütçe içerisinde alabileceğiniz ürünler ile RTX 3070'i kombin etmek çok çok yanlıştır.

Burada cimrilik yapmayın derim. RTX 3070 alınacak bütçe varsa güç kaynağı konusunda da imkan yaratılmalı. Siz harley Davidson'a bindiğinizde mahalledeki kot mağazasından bir ürün almazsınız değil mi? Bir tutarlılık gerekir.

Şu anda yılbaşına yakın oldugumuz için birçok marka indirim vs yapıyor benim amacım kısmak degil 1 ay daha bekler 600-700 TL civarına alırım yılsonu oldugu için gözünüze çarpan uygun fiyata düşmüş ekran kartını besleyecek PSU olup olmadıgını merak ettim.

Şu anda yılbaşına yakın oldugumuz için birçok marka indirim vs yapıyor benim amacım kısmak degil 1 ay daha bekler 600-700 TL civarına alırım yılsonu oldugu için gözünüze çarpan uygun fiyata düşmüş ekran kartını besleyecek PSU olup olmadıgını merak ettim.
Bütçenizi en azından bu ürüne kadar yükseltin:

Bütçenizi en azından bu ürüne kadar yükseltin:

Genel olarak bu karta tavsiye edilen güç kaynagı 650W kalitsli ise diyor ve 700W 80+bronz bile yeterli olacakken gidip 800-900 TL civarı bu PSU ya vermem. 😂

Genel olarak bu karta tavsiye edilen güç kaynagı 650W kalitsli ise diyor ve 700W 80+bronz bile yeterli olacakken gidip 800-900 TL civarı bu PSU ya vermem. 😂
Verenler boşuna vermiyor dostum. vermelerinin bir sebebi var. Sen nasıl gidip bir ekran kartına 7 bin lira veriyorsan, ona güç verecek ve sistemdeki en önemli parçalardan birine de parayı kıyman lazım.

Verenler boşuna vermiyor dostum. Vermelerinin bir sebebi var. Sen nasıl gidip bir ekran kartına 7 bin lira veriyorsan, ona güç verecek ve sistemdeki en önemli parçalardan birine de parayı kıyman lazım.

O kadar bütçem olsa eminim ki bende alırım bilerek bekledim PSU'lar indirime falan düşer yılbaşında falan diye High Power 750W 80+Bronze 650 TL civarına da bunu almaya karar verdim kullanan arkadaşlarda gayet yeterli olacagını söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı