RTX 3070 için destek braketi tavsiyesi

sosyalci345

Kilopat
Bugün yeni bir ekran kartı aldım. ASUS TUF 3070. şöyle bir sorum olacak: Bu model biraz ağır bir modelmiş ve anakartın üzerindeki ekran kartı girişine zamanla zarar verebiliyormuş ağırlık yaptığından dolayı. ASUS'un müşteri temsilcisini aradım. "Montajı iyi yaparsanız gerek kalmaz" dedi. Karta para vermişken gidip ufak bir şeyden kaçmak istemedim açıkçası. Sizden ricam, kullananlar varsa 3000 serisi için önerebileceğiniz ekran kartı destek aparatı var mı? Önceliğim sağlamlık RGB çok seven biri değilim, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki aparat yeterli olacaktır.
n11.com'dan Ekran kartı Tutacağı-Gpu Tutucu- GPU Sarkma Önleyici-Gpu Holder seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Bugün yeni bir ekran kartı aldım. ASUS TUF 3070. şöyle bir sorum olacak: Bu model biraz ağır bir modelmiş ve anakartın üzerindeki ekran kartı girişine zamanla zarar verebiliyormuş ağırlık yaptığından dolayı. ASUS'un müşteri temsilcisini aradım. "Montajı iyi yaparsanız gerek kalmaz" dedi. Karta para vermişken gidip ufak bir şeyden kaçmak istemedim açıkçası. Sizden ricam, kullananlar varsa 3000 serisi için önerebileceğiniz ekran kartı destek aparatı var mı? Önceliğim sağlamlık RGB çok seven biri değilim, şimdiden teşekkür ederim.

Hocam sen Asus'a vs bakma montajı iyi yapsan da kart ağır birçok çift fanlı kartta olur zamanla kart ısındığından zaten normal seviyede ısınsada kullanılmış kartı al eline bak kart bükülüyor. Bu kart bükülmesi girişlerden çok bükülen kart üzerindeki bükülmeyen esnemeyen üzerine lehim topları ile basılmış çipiniz var bu çipin altındaki lehim topları zamanla çatlıyor. Bu madencilikte de karşılaşılan bir örnek aslında. Kartı hem güzel montajlayın hem de altına destek koyun illa bir parça almak zorunda değilsiniz. Ben silikon ile kalem ile yapmıştım mesela sabitlemiştim. Kart bükülmeye başlarsa ömrü kısalacaktır.

İkinize de ayrı ayrı teşekkür ederim öneri ve bilgilendirme için. İşi riske atmak istemedim 50 TL için ekran kartına ya da anakarta bir şey olsun istemem zaten sağ olun tekrardan.

Linkteki aparat yeterli olacaktır.
n11.com'dan ekran kartı tutacağı-GPU tutucu- GPU sarkma önleyici-GPU holder seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Hocam sen ASUS'a vs bakma montajı iyi yapsan da kart ağır birçok çift fanlı kartta olur zamanla kart ısındığından zaten normal seviyede ısınsada kullanılmış kartı al eline bak kart bükülüyor. Bu kart bükülmesi girişlerden çok bükülen kart üzerindeki bükülmeyen esnemeyen üzerine lehim topları ile basılmış çipiniz var bu çipin altındaki lehim topları zamanla çatlıyor. Bu madencilikte de karşılaşılan bir örnek aslında. Kartı hem güzel montajlayın hem de altına destek koyun illa bir parça almak zorunda değilsiniz. Ben silikon ile kalem ile yapmıştım mesela sabitlemiştim. Kart bükülmeye başlarsa ömrü kısalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı