RTX 4070 destek braketi çıkmadı

NS472

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F ,MSI PRO A620M-E ,32GB 5600MHz CL40 DDR5, MSI GeForce RTX 4070,MSI MAG CORELIQUID B240, VENTO VG20A-650W ,Aryond A32 V1.3 165 Hz
Merhaba, İtopya.comdan sipariş ettiğim hazır sistemim ekran kartı monte edilmemiş şekilde geldi. Bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok ama internetten bakarak taktım şimdilik. YouTube MSI kanalından izlediğim videoya göre destek braketi denilen bir şey var ama elime ulaşmadı. Çok gerekli bir şey mi olmasa da olur mu? Bir de PSU kablolarından 6 tanesi boşta kaldı takacak yer bulamadım normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İtopya.comdan sipariş ettiğim hazır sistemim ekran kartı monte edilmemiş şekilde geldi. Bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok ama internetten bakarak taktım şimdilik. YouTube MSI kanalından izlediğim videoya göre destek braketi denilen bir şey var ama elime ulaşmadı. Çok gerekli bir şey mi olmasa da olur mu? Bir de PSU kablolarından 6 tanesi boşta kaldı takacak yer bulamadım normal midir?
Ben kendi RTX 4070 imi Hepsiburadadan aldım aynı şekilde çıkmadı psu kablo artma olayıda aynı kablodan farklı boyutlarda koyuyorlar birnevi uzatma gibi düşünebilirsiniz yinede anakartın resmini çekip atarsanız bakabilirim

Geri
Yukarı