RTX 3070 için monitör Tavsiyesi

Bütçe
4000

krieshenN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an elimde GTX 970 sistem var ve monitöre ihtiyacım var lakin 4-5 ay içerisinde RTX 3070'li sistem toplayacağım için monitörün geleceğe dönük istiyorum. FPS ağırlıklı ve arada MOBA oyunları oynuyorum. IPS panel istiyorum ve en fazla 27inc olsun. Bütçem en fazla 4000-4500 en fazla dediğim gibi daha yükseğe çıkamam. Aklımda 2 monitör var değerlendirir misiniz;

Ayrıca bazı konularda RTX 3070 darboğaz yapar denmiş, darboğaz ne demek çok etkiler mi attığım monitörle?

Son düzenleme:
Merhaba şu an elimde GTX 970 sistem var ve monitöre ihtiyacım var lakin 4-5 ay içerisinde RTX 3070'li sistem toplayacağım için monitörün geleceğe dönük istiyorum. FPS ağırlıklı ve arada MOBA oyunları oynuyorum. IPS panel istiyorum. Bütçem en fazla 4000-4500 en fazla dediğim gibi daha yükseğe çıkamam. Aklımda 2 monitör var değerlendirir misiniz;

Ayrıca bazı konularda RTX 3070 darboğaz yapar denmiş, darboğaz ne demek çok etkiler mi attığım monitörle?

En az 2K monitör şart.

Merhaba şu an elimde GTX 970 sistem var ve monitöre ihtiyacım var lakin 4-5 ay içerisinde RTX 3070'li sistem toplayacağım için monitörün geleceğe dönük istiyorum. FPS ağırlıklı ve arada MOBA oyunları oynuyorum. IPS panel istiyorum. Bütçem en fazla 4000-4500 en fazla dediğim gibi daha yükseğe çıkamam. Aklımda 2 monitör var değerlendirir misiniz;

Monster malzeme kalitesinden dolayı çok sıcak bakmıyorum ve yukarda bahsetmemişim kusura bakmayın en fazla 27 inc olsun
FPS ağırlıklı oynadığım için 240hz düşünüyordum ama eğer bu darboğaz olayı yaşanır ise 2k 165 hz veya 2k 144hz monitör tavsiyelerine açığım ama darboğaz olayını açıklar mısınız lütfen
En az 2K monitör şart.
Sebebini de söyler misiniz

Acer 27" Predator XB273GXbmiiprzx 240Hz 1ms 2xHDMI DP FHD G-Sync Gaming Monitör | ITOPYA
Asus VG259QM 24.5" 280Hz 1ms (HDMI+Display) GSync Full HD Fiyatı (hepsiburada.com)

Bunlara bakabilirsiniz. 27" büyük olabilir mi emin değilim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı