RTX 3070 için Ryzen 5 3600 mü, i5 10400F mi?

5600X ve 3070 soktum. :D Toplam 12.102 TL.

hahahaha çok teşekkür ederim herkese yardımları için sağolun <3

Beyler RX 570 ekran kartımla alakalı sorunumu buraya yazıyorum Predator huntıng grounds diye bir oyunu oynarken ekran kartı sıcaklığı 73 dereceyi geçtiktek sonra ekran kapanıyor ama sistem çalışıyor reset atınca düzeliyor çözümünü bilen var mı PC açılınca da WattMan hatası veriyor.

Rica ederiz, aklındaki soru işaretlerini hangi cevapla aldıysan o cevabı çözüldü olarak işaretlemeyi unutma.
son bir sorum olacak tekrar rahatsız ediyorum ama.. anakartı b450m yapıp işlemcime fan alsam nasıl olur sizce? çok performans kaybeder miyim? ve hangi soğutucuyu tavsiye edersiniz oc için?

Son bir sorum olacak tekrar rahatsız ediyorum ama. Anakartı B450M yapıp işlemcime fan alsam nasıl olur sizce? Çok performans kaybeder miyim? Ve hangi soğutucuyu tavsiye edersiniz OC için?
Gerek yok, B450M'e düşürme. Bütçen olunca alırsın soğutucuyu sonradan. Soğutucu için anakarttan kısma.

Gerek yok, B450M'e düşürme. Bütçen olunca alırsın soğutucuyu sonradan. Soğutucu için anakarttan kısma.

hocam ben bu sistemi topladim ama anakarta ryzen5 5600x için yetersiz diyenleri gördüm.. performans düşüklüğü gibi herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

hocam ben bu sistemi topladim ama anakarta Ryzen 5 5600x için yetersiz diyenleri gördüm. Performans düşüklüğü gibi herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Performans düşüklüğü yaşamazsın öyle bir şey yok. Sadece MOSFET ve VRM soğutmaları üst seviye değil bir de tasarımı o kadar iyi değil (Kozmetik olarak.). Onun dışında bir şey yok. Performansından hiçbir götürüsü olmaz. Hayırlı olsun.

Performans düşüklüğü yaşamazsın öyle bir şey yok. Sadece MOSFET ve VRM soğutmaları üst seviye değil bir de tasarımı o kadar iyi değil (Kozmetik olarak.). Onun dışında bir şey yok. Performansından hiçbir götürüsü olmaz. Hayırlı olsun.
hocam gerçekten çok sagolun inanılmaz yardımınız dokundu <3 sizi takip etmeye devam edebilecegim bir sosyal medya platformu kullaniyor musunuz :d

Dosya Ekleri

• IMG_20210102_112726.jpg
    IMG_20210102_112726.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı