RTX 3070 nereden bulunur?

RTX 3090 daha iyi konu kapanmıştır

İfadeler: RPM
Bu videodan sonra 750W'ın rahat bir şekilde sisteme yeteceğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazdığım.

Ben neden alınayımki sizin hemen zıplamanız komikti

İfadeler: RPM
Böyle konuştuktan sonra kaçıp gitmek, sizin gibiler ancak bunu yapar zaten
Boş verin ben göz ardı et dedim, bu adamı mı sallıyacam nerden çıktığı belli değil bir şeyler konuşuyor işte sizde kafanıza takmayın.

Stokçuluk var bu memlekette sadece bilgisayar bielşenlerinde değil şu an bayilerde sıfır araç yokken galericilerde ve bayiden daha yüksek fiytı yani bulamazsın şu aralar.

Stok bekleyeceksiniz yada istemeye istemeye fahiş fiyattan 2 katına alacaksınız durum bu şuan.

Zotac Twin Edge modeli isterseniz temin etme şansım var. Ben de aynı karttan aldım fiyatı 6200 lira.

Su an hic bir yerde gercek fiyatiyla bulamazsiniz. Yakacak param var diyorsaniz bir yerden illa bulursunuz.
Stoklar yenilenip herkes istedigini aldiktan sonra fiyatlar dusunce rahat bulabilirsiniz. Ancak su anki duruma ve cikan haberlere gore bu sure 1 yil daha uzayacak gibi gozukuyor. O da yeni yeni global felaketler olmamak sartiyla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…