RTX 3070 nereden bulunur?

Arkadaşlar mining geliri, özellikle de bitcoin düşmeyecek. Sürekli artacak. Çünkü bitcoin sınırlı bir para ve her gün miktarı azalıyor; ama mining maliyeti aynı kaldığı için fiyatı sürekli artıyor. Dönemlik fiyatlar düşebilir; ancak 1 yıl içinde kesin en az 2 katına çıkmış oluyor. Onun için mining'ciler kartları her zaman alacak. Tek çözüm ekran kartını çok üretmek. Yoksa fiyatlar hep böyle kalır ve kimse almaz. Almadıkça fiyat daha da artar, sonsuz döngüye girer.

Bunlar sizin tahminlerinizden ibaret.
Bu kadar kesin konuşmamanızı tavsiye ederim.
Sizin yazdıklarınızdan etkilenip de evi arsayı satıp buraya yatırıp batanlar olursa başınız ağrır.
Bitcoin bıçak gibi kesilebilecek ve 1 günde çökebilecek bir sistem gayet de.
Sadece devletlerin yaptırım uygulamasına bakar iş.
bu kadar basit.
Bitcoin bir kumardır. Yatırım aracı değildir.

Bunlar sizin tahminlerinizden ibaret.
Bu kadar kesin konuşmamanızı tavsiye ederim.
Sizin yazdıklarınızdan etkilenip de evi arsayı satıp buraya yatırıp batanlar olursa başınız ağrır.
Bitcoin bıçak gibi kesilebilecek ve 1 günde çökebilecek bir sistem gayet de.
Sadece devletlerin yaptırım uygulamasına bakar iş.
bu kadar basit.
Bitcoin bir kumardır. Yatırım aracı değildir.
Saçma. Bu kadar basit yorumlardan arabasını satacak insan başka neler yapmaz. Ve yorum yapmadım. 2 yıllık grafiklere baktım ve gördüğümü söyledim.
Neyse bırakın şimdi onu. 3070 konusu burası. Stokların bir an önce dolup taşması ve normalde 7500tl'lik 6800XT'nin 11000tl'ye satılmasının acilen durması dileğiyle.

Saçma. Bu kadar basit yorumlardan arabasını satacak insan başka neler yapmaz. Ve yorum yapmadım. 2 yıllık grafiklere baktım ve gördüğümü söyledim.
Neyse bırakın şimdi onu. 3070 konusu burası. Stokların bir an önce dolup taşması ve normalde 7500tl'lik 6800XT'nin 11000tl'ye satılmasının acilen durması dileğiyle.
Saçma olan senin yorumun. İnsanları yanlış yönlendirme.

Tavsiye verdiğiniz sitelere dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı