RTX 3070 nereden bulunur?

2 gün boyunca bunun pişmanlığını yaşadım.

Tam emin olmamakla beraber sanırım kapasitörler kötü olsa bile diğer değerler kurtarabiliyor.

Örneğin FSP Hydro K 500W, alt seviye kapasitörler bulunuyor, zaten fiyatı 300-400 TL bandında.

Ama ripple değerleri mükemmel, Corsair AX1600i ile aynı.

Tam emin olmamakla beraber sanırım kapasitörler kötü olsa bile diğer değerler kurtarabiliyor.

Örneğin FSP Hydro K 500W, alt seviye kapasitörler bulunuyor, zaten fiyatı 300-400 TL bandında.

Ama ripple değerleri mükemmel, Corsair AX1600i ile aynı.
Neyse sorun yok. Aklımdaki tek soru şu; hayatımda ilk defa markadan vazgeçip performansa yöneliyorum ve Gigabyte Aorus 3070 yerine Palit Gamerock 3080 alacağım umarım 750W Gamerock 3080'i tam yüke sorunsuz çalıştırır çünkü kendisi 850W istiyor.

Neyse sorun yok. Aklımdaki tek soru şu; hayatımda ilk defa markadan vazgeçip performansa yöneliyorum ve Gigabyte Aorus 3070 yerine Palit Gamerock 3080 alacağım umarım 750W Gamerock 3080'i tam yüke sorunsuz çalıştırır çünkü kendisi 850W istiyor.
İyi yapıyorsunuz marka takıntısı size zarar ettirir böyle daha yüksek perfonmans alıcaksınız.

Neyse sorun yok. Aklımdaki tek soru şu; hayatımda ilk defa markadan vazgeçip performansa yöneliyorum ve Gigabyte Aorus 3070 yerine Palit gamerock 3080 alacağım umarım 750W gamerock 3080'i tam yüke sorunsuz çalıştırır çünkü kendisi 850W istiyor.

Sen 3070'ten bahsediyorsun ben 3080'den bahsettim Corsair PSU ile şu an kullanıyorum.

Gereksiz bilgiler ile üste çıkmayı iyi başarıyorsun.

Gereksiz değil, aynı fiyatta daha iyi bir ürün önermiş, neden böyle söylüyorsunuz?

Yoksa Corsair fanlarından biri misiniz?

İnsanlara hakaret ederek siz üste çıkmaya çalışıyorsunuz aslında.

Büyük ihtimalle yeterli olacaktır, 850W ekstrem durumlar için, 10900K gibi aşırı güç tüketen işlemciler mesela.

Gereksiz değil, aynı fiyatta daha iyi bir ürün önermiş, neden böyle söylüyorsunuz?

Büyük ihtimalle yeterli olacaktır, 850W ekstrem durumlar için, 10900K gibi aşırı güç tüketen işlemciler mesela.
10900K 125W benimki de 105W tüketiyor pek bir fark yok ama bakalım göreceğiz.

Büyük ihtimalle yeterli olacaktır, 850W ekstrem durumlar için, 10900k gibi aşırı güç tüketen işlemciler mesela.

Bak ben sana sistemimi diyeyim de konuya nokta bırakayım extremden bahsettin.
Ryzen 9 5900X.

Büyük ihtimalle yeterli olacaktır, 850W ekstrem durumlar için, 10900k gibi aşırı güç tüketen işlemciler mesela.

Neyse fazla çekindiğimden dolayı değil çok fazla bilmişlik ve gereksizce ortaya zıplamanız biraz komik olmuş ve konuyu nereden nereye getirdiniz yoksa bu gidişle anakartan bahsedeceksiniz siz yine de yorum yapmayın bilginiz size kalsın ben kolay kolay kimseye hakaret etmem ama siz devam ederseniz size hakaret edeceğim.

Yeterli olacaktır büyük ihtimalle.

1610896397123.png

1610896373057.png

Ama devam ederseniz size hakaret edeceğim.

Deneyin bakalım.

Çok fazla bilmişlik.

Elinizin altında internet var, kopyala yapıştır yaparak konu açmayı biliyorsunuz, biraz araştırıp hangi ürünün daha iyi olduğunu da bulabilirsiniz tahminimce.

Gereksizce ortaya zıplamanız.

Bir kişiye karşı ağır konuşuyorsunuz, ben de düşüncemi belirttim.

Rica ediyorum yazmayın.

Peki, mesajını alıntıladığım kişi @Baturs, siz niye alındınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı