6500TL'ye RTX 3070 bulunur mu?

iyimisinDAYI

Decipat
Makaleler
4
Arkadaşlar ileride stoklar düzelirse 6500TL'ye RTX 3070 modeli bulunur mu? Zotac RTX 3070 Edge Twin 5300TL'ye bulunuyordu ileride stokları düzelirse bulunur mu?

Palit.
Galax.
Zotac.
Bu üc markadan biri olursa iyi olur.

Şuan 6500 TL'ye GTX 1660 Super bulunmuyor neredeyse. Pandemi sürecinden sonra fiyatlar normale dönerse neden olmasın.

Arkadaşlar ileride stoklar düzelirse 6500TL'ye RTX 3070 modeli bulunur mu? Zotac RTX 3070 Edge Twin 5300TL'ye bulunuyordu ileride stokları düzelirse bulunur mu?

Palit.
Galax.
Zotac.
6500 TL'ye GTX 1080 bul intihar ederim.(Şaka etmem :D )

Palit.
Galax.
Zotac.

Şu an ancak rüyanda bulursun tabii stoklar düzelirse normal fiyatı 5200 civarı.

Hocam durum şu şekilde; Covid'den dolayı çalışacak adam yok piyasada, şirketlerin üretim gücü düşük. Üretimin az olması nedeni ile fiyatlar da pahalı. Diğer etmenlere bakarsak, dolar 8.3 TL (yazarken güldüm) ve miningci abiler ekmek gibi ekran kartı alıyorlar. Sıkıntı bizim bu koyunlarla dolu ülkemizde. Yani biraz daha düşününce bırak GPU almayı, APU sistem bile alınmaz bu ülkede.

Hocam durum şu şekilde; COVID'den dolayı çalışacak adam yok piyasada, şirketlerin üretim gücü düşük. Üretimin az olması nedeni ile fiyatlar da pahalı. Diğer etmenlere bakarsak, dolar 8.3 TL (yazarken güldüm) ve miningci abiler ekmek gibi ekran kartı alıyorlar. Sıkıntı bizim bu koyunlarla dolu ülkemizde. Yani biraz daha düşününce bırak GPU almayı, APU sistem bile alınmaz bu ülkede.

Yani düzelse ileride bulunur mu?

Geri
Yukarı