RTX 3070 sistem alınır mı?

RTX 3070 sistem alınır mı? 8 GB VRAM'i çok göze batıyor. Size alınır mı? Yine de?

RTX 3070 yerine RX 6700 XT daha iyi bir seçim olur NVIDIA hobiniz yoksa neden daha iyi saf güçte ve 2K performansında RX 6700 XT daha iyi ve geleceğe dayalı son güncellemeler ile geçiyor zaten RX 6700 XT 3070'i uzun kullanım sağlamacak tek + sı DLSS özelliği olan bir karta para vermek yerine RX 6700 XT almak daha mantıklı (anlamayanlar için saf güçte VRAM'ı kastettim)

Son düzenleme:
İşlemci, anakart ve fiyatta yazsan çok daha iyi olur gibi. Vahiyle gelecek galiba.

Şahsen 3070 önermem VRAM'dan dolayı en son 1070 1080 modellerinde 8 GB'yi görürdük AAA oyunlarda Ultra 4K da VRAM tarafında zorlanabilir ki ben bazı oyunlarda 1080p ultrada 8 GB kullandığına şahit oldum.

Şahsen 3070 önermem VRAM'dan dolayı en son 1070 1080 modellerinde 8 GB'yi görürdük AAA oyunlarda Ultra 4K da VRAM tarafında zorlanabilir ki ben bazı oyunlarda 1080p ultrada 8 GB kullandığına şahit oldum.

Bir arkadaş bana dislike atmış herhalde NVIDIA fan boy.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyip performans testlerine bakabilirsiniz 2 haftalık video.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı