RTX 3070 sistem donuyor

WOLPA

Hectopat
Bilgisayarım masaüstündeyken donuyor, bazen sadece fareyi hareket ettirebiliyorum fakat bir şeye basamıyorum. Bazense görev çubuğu donuyor masaüstündeki ikonlara bassam bile ikonlar açılmıyor. Üstelik o kadar çabaladım sistemi almak için ve sistemimi alalı çok zaman geçmedi.
Sistem özellikleri:
Gigabyte RTX 3070.
i7 10700h.
ASUS Z490.
16+16 32 GB HyperX RAM.
FSP 750 Watt güç kaynağı.
240mm Casper'in sıvı soğutması.
Yardım edemezseniz garantiye gönderme durumunda kalacağım.
500GB M.2 SSD ve 1TB hard disk.

Alınacaksa bu alınabilir.

Kullandım ve hiç memnun kalmadım.

Amazon>PSU>Sırala>Fiyat: Yüksekten düşüğe. En pahalısı neyse o olsun mantığı :( 1000W ile ne yapmayı düşünüyorsun acaba? Boş boş öneriler yapmayın. Konuyu da saptırmayın. FSP'ye C4 diyen adam zaten hiç PSU önerisi yapmasın. Kendinizi rezil ediyorsunuz.

10700h laptop işlemcisi lütfen tam sistemi düzgün yazar mısnız?
pardon İ7 10700 F özür diliyorum
Bilgisayarım masaüstündeyken donuyor, bazen sadece fareyi hareket ettirebiliyorum fakat bir şeye basamıyorum. Bazense görev çubuğu donuyor masaüstündeki ikonlara bassam bile ikonlar açılmıyor. Üstelik o kadar çabaladım sistemi almak için ve sistemimi alalı çok zaman geçmedi.
Sistem özellikleri:
Gigabyte RTX 3070.
i7 10700h.
ASUS Z490.
16+16 32 GB HyperX RAM.
FSP 750 Watt güç kaynağı.
240mm Casper'in sıvı soğutması.
Yardım edemezseniz garantiye gönderme durumunda kalacağım.
500GB M.2 SSD ve 1TB hard disk.
İ7 10700F pardon yanlış yazmışım
Sisteminizin boştayken sıcaklık değerlerini ve görev yöneticisinden GPU ve CPU kullanımlarını paylaşır mısınız? Ve bu sorun aniden mi ortaya çıktı?
hangi program üzerinden alabilirim acaba sıcaklık ve gpu değerlerini?
Driverlar güncel mi?
evet ekran kartı driverler güncel
Bu Arada 750 watt ne yapacaksın diyen arkadaşlar olmuş galiba belki ileride daha yüksek ekran kartları çıkar ve fiyatlar düşer diyerekten aldım

Geri
Yukarı