RTX 3070 sistemde RDR 2 Ultra ayarlar 38-55 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

damagexd

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 gb 3200 mhz ram
Ekran kartı
asus dual rtx 3070
Anakart
ASUS B660M-E D4
İşlemci
i5 12400f
RDR2'de ayarlara hiç dokunmadan oynuyordum. 60-70 FPS alıyordum. Dedim GeForce Experience'tan optimize edeyim. Tüm ayarları ultraya çekti (sadece parçacık aydınlatma kalitesi orta) dlss kalitede. Şu an 38-55 FPS arası alıyorum. Normal mi bu sisteme göre? Bana düşük geldi. CS:GO'da yüksek ayarlarda 250-300, PUBG'de ultrada 90-115 arası FPS alıyorum. Tüm oyunlarda 1440p çözünürlük kullanıyorum, sürücüler güncel, PC'yi de yeni aldım. Aldığım FPS değerleri nasıl?

rdr 2.png

Son düzenleme:
DLSS kalitede onu yazmayı unutmuşum, evet MSAA da Full ama bu sistemi ultrada oynamak için aldım zati YouTube'da testlerde 70 FPS alıyorlardı benim 50 FPS görmem üzücü.
Değil, Rockstar'ın çoğu oyununda MSAA gereksiz performans düşürüyor. Kapatıp oynamaya devam edebilirsiniz.

MSAA evet performans düşürüyor ama o kart videolara bakarsan anlarsın. Tamamen sürücü ile ilgili.
İnşallah sürücüyle ilgilidir hocam çünkü msaa fxaa kapalıymış zaten düzelir umarım sonraki güncellemede yoksa bu kartı aldığım için büyük pişmanlık duyacağım.

Değil, Rockstar'ın çoğu oyununda MSAA gereksiz performans düşürüyor. Kapatıp oynamaya devam edebilirsiniz.
Oyuna girip baktım msaa fxaa kapalıymış zati , taa yüksekte.

Geri
Yukarı