RTX 3070 sistemde RDR2'de GPU kullanımı düşük oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

Akiato

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3070
İşlemci
i511400F
Merhaba Red Dead Redemption'da %100 CPU, %20 GPU kullanıyor yardım eder misiniz? Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım virüs çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük nedir? Gerçi 1080p de bile bunun olması çok muhtemel değil. Darboğaz olacak bile olsa %80'lik kayıp yaşatması neredeyse imkansız. Görev yöneticisinden, arkada işlemciyi kullanan şeyleri kontrol edebilir misiniz?

Gereğinden fazla CPU kullanımı söz konusu. Bu da ekran kartında darboğaza neden oluyor. Arkaplanda çalışan bir uygulama buna sebep olabilir. Zaman zaman yüksek sıcaklıklar da etkileyebiliyor. Kontrol edin derim.

Çözünürlük nedir? Gerçi 1080p de bile bunun olması çok muhtemel değil. Darboğaz olacak bile olsa %80'lik kayıp yaşatması neredeyse imkansız. Görev yöneticisinden, arkada işlemciyi kullanan şeyleri kontrol edebilir misiniz?
1920x1080 Çözünürlük, Baktım %10 Diğer Ugulamalar %90 Red Dead Görünüyor

Gereğinden fazla CPU kullanımı söz konusu. Bu da ekran kartında darboğaza neden oluyor. Arkaplanda çalışan bir uygulama buna sebep olabilir. Zaman zaman yüksek sıcaklıklar da etkileyebiliyor. Kontrol edin derim.
Dediğim Gibi Baktım %10 Diğer Ugulamalar %90 Red Dead Görünüyor
Ekran görüntüsü 2023-04-20 024651.png

Sizin Fikirlerinize Çok İhtiyacım Var Bu Konuda, Ama İsterseniz Bir Format Deneyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı