RTX 3070 Stokta!

Şu kripto borsası bir yere çakılsa da mining yapanlar zarar etseler ben onu bekliyorum. O ellerindeki 10-15 bin TL'ye koydukları ekran kartı 3000 TL'ye düşünce göreceğim onları.
Abi madencilik bitmez sadece ara verir ethereum 2.0 güncellemesi ile dursa bile altcoinler hareketli. 2.0 güncellemesi ise 1 yılı bulabilir sistem sürekli erteleniyor. Önümüzdeki 1-1,5 yıllık süreçte ekran kartı ile oyunculuğu unutmamız gerekir. Artık ekran kartı devri kapanıyor diyebiliriz. Çünkü senin 10000₺ vermeye değer bulamadığın rx 570 8 gb kartları madenciler havada kapıyor. Yakında araba parasına kart alınabileceğini düşünüyorum. Tayvan da yarı iletken hammadde üzerine %25 zam yaptı bugün. Bize yansıması en az %30-35 şeklinde olacaktır. Ancak ethereum erken tarihte güncellenir ve madenciler ellerindeki kartları satmaya başlarsa piyasada çok aşırı derecede kart birikecek ve fiyatlar çok çok düşecektir. Doğal olarak da sıfır kartların fiyatı düşmek zorundadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O fiyata bundan 17.000 tane alırdım.

Madencilik daha düşmez son 1 haftadır bende o piyasaya bir giriş yaptım da ne koyarsan koy kar getiriyor 100 TL'yi saniyeler içinde 150'ye katladım :D

Geri
Yukarı