RTX 3070 Ti 1440p kaç yıl gider?

niyyazi58

Hectopat
Arkadaşlar 3070 Ti 2560x1440p de kaç yıl yüksek Ultra ayarlarda gider? RTX ve DLSS kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre RTX şu anda çok gereksiz 2 ışık ekleyecek diye yarı yarıya FPS öldürüyor RTX off DLSS on şekilde 5 yıl tık demeden rahat götürür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şahsen ben baya beğendim 2k dayanır mı 3 yıl.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şahsen ben bayağı beğendim 2K dayanır mı 3 yıl.

Yani RTX FPS'i yarı yarıya düşürüyor RTX açmak istesen şu anda bile ucu ucuna kurtarıyor bilemedim 3 yıl dayanır mı?

1659954863027.png

1659954885894.png

Sen hesap et hocam gerisini.

Ben hangi oyunda rtx denediysem çok bi farkını göremedim. Hafif farklılıklar var güneş ışığı açısı, lambaların ışığının oda içindeki dağılımı vesaire gibi. Rtx açıp fps i yerlere düşürmektense rtx kapalı yüksek fps oynamayı tercih ettim. Eminim sen de öyle yapacaksın. Videolarda rtxin çok farklı gösterdiği yerlerde geniş açıdan alıp gösteriyorlar hep oyun içinde öyle ohalık bir görüntü oluşmuyor.

Hocam zaten cyberpunk optimizasyonu kötü bir oyun.

Ben hangi oyunda rtx denediysem çok bi farkını göremedim. Hafif farklılıklar var güneş ışığı açısı, lambaların ışığının oda içindeki dağılımı vesaire gibi. Rtx açıp fps i yerlere düşürmektense rtx kapalı yüksek fps oynamayı tercih ettim. Eminim sen de öyle yapacaksın. Videolarda rtxin çok farklı gösterdiği yerlerde geniş açıdan alıp gösteriyorlar hep oyun içinde öyle ohalık bir görüntü oluşmuyor.
Bana farklı geliyor hocam Ray tracing açık ve kapalı.

Geri
Yukarı