RTX 3070 Ti çıkış fiyatı nedir?

NYXO

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
XFX Radeon RX 5600XT
Corsair Vengeance RGB 3600Mhz 16gb
GIGABYTE B450M-H
CORSAİR SPEC-05
CORSAİR VS550 550W 80+
TEAM GX1 480GB & PNY XLR8 CS3030 M280CS3030 1TB
BenQ XL2411K & LG FLATRON W1954S
Razer Mamba Elite
Steelseries Qck Edge L
Rampage KB-R88
Razer Kraken
Öncelikle merhabalar, ben RTX 3070 Ti almayı düşünüyorum fakat bu ayın 10'unda satışa çıktığında sizce Vatan Bilgisayar tarzı mağazalarda stok olur mu? Olursa çünkü erkenden mağazalara gitmeyi düşünüyorum. Bir de RTX 3080 Ti fiyatlarına baktığımda bir - iki sitede stok tükenmiş tabii ki, fakat 13500 TL gibi fiyatlar gördüm yani NVIDIA'nın önerilen satış fiyatına çıkmış galiba. 3070 Ti da NVIDIA'nın önerdiği satış fiyatı olan 6500-7000 TL'den çıkarsa almayı düşünüyorum. Bilen veya satın alan birisi varsa ekran kartı mağazalara gelir mi ve fiyat ne olur? RTX 3080 Ti alan olduysa cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam siz gidip 20k olur diyiyorsunuz ama bende örnek olarak o fotoğrafı attım benim anladığım 3080 Ti bile NVIDIA'nın önerilen fiyatından satıldıysa 3070 Ti da 6500 TL civarına satılır bence siz ise gidip ikinci elde satılacak fiyatları söylüyosunuz ben size onu bile sormuyorum. Bende biliyorum ikinci elde 15kdan aşağı bir fiyat görmeyeceğimi.

Hocam siz gidip 20k olur diyiyorsunuz ama bende örnek olarak o fotoğrafı attım benim anladığım 3080 Ti bile NVIDIA'nın önerilen fiyatından satıldıysa 3070 Ti da 6500 TL civarına satılır bence siz ise gidip ikinci elde satılacak fiyatları söylüyosunuz ben size onu bile sormuyorum. Bende biliyorum ikinci elde 15kdan aşağı bir fiyat görmeyeceğimi.

Ben 20k falan demedim hocam diğer hocam söyledi ben 2060 ekran kartının eski fiyatını söyledim.

Ben 20k falan demedim hocam diğer hocam söyledi ben 2060 ekran kartının eski fiyatını söyledim.

Onu anladım ama ben soruma cevap alamadım bir herkes eski fiyatlardan konuşuyor ama onu bende biliyorum benim sorum RTX 3070 Ti Vatan gibi mağazalara gelir mi yani elden alabilir miyim ve fiyatı 7k-7.5k yı geçer mi bu dediğim fiyat ilk stoklar için geçerli sonraki stokların 15-20k arası olacağını bende biliyorum.

Onu anladım ama ben soruma cevap alamadım bir herkes eski fiyatlardan konuşuyor ama onu bende biliyorum benim sorum RTX 3070 Ti Vatan gibi mağazalara gelir mi yani elden alabilir miyim ve fiyatı 7k-7.5k yı geçer mi bu dediğim fiyat ilk stoklar için geçerli sonraki stokların 15-20k arası olacağını bende biliyorum.

Gelir o fiyat bandında alabilirsiniz.

3080 Ti o fiyata satılmadı hocam sadece göstermelik o rakam. Benim gördüğüm en ucuzu 20K'ya GameGaraj'da satıldı.

Ben daha ne diyiyim ki gelip direk 17000-18000 diyiyor ya.

Çok sağ ol mesajları tek okuyan sensin herhalde teşekkürler cevapların için.
Siz kart mı satın almak istiyorsunuz yoksa 7k ya satın alabilme hayalimi kurmak istiyorsunuz onu anlamadım? Kartın fiyatı 17.500 civarında olacaktır. İlla birisinin sizi pohpohlamasını istiyorsanız yanlış yerdesiniz.

Edit: 6500 den satılır demişsiniz ya yukarıdaki yorumlarda. Ne yiyip içiyorsunuz abicim siz? Aloooo yıl 2021.

Siz kart mı satın almak istiyorsunuz yoksa 7K ya satın alabilme hayalimi kurmak istiyorsunuz onu anlamadım? Kartın fiyatı 17.500 civarında olacaktır. İlla birisinin sizi pohpohlamasını istiyorsanız yanlış yerdesiniz.

Edit: 6500'den satılır demişsiniz ya yukarıdaki yorumlarda. Ne yiyip içiyorsunuz abicim siz? Aloooo yıl 2021.

Aslında piyasa normal olsa o kart maksimum 9K bandında çıkar ama piyasa karışık😁

Yeni konular

Geri
Yukarı