RTX 3070 Ti ekran kartı 9900 TL

Şu an için gayet iyi fiyat. Niye kimse konuşmuyor acaba? 3 lira indirimli Pringles daha mı cazip geldi acaba?
10 bin liralık ürünle 10 liralık ürünü kıyaslamak da size cazip geldi herhalde, çünkü pek mantıklı değil. Birinin hem stoğu ve maddi açıdan onu alabilecek insan sayısı diğerine nazaran çok düşük. Örnek verdiğiniz için söylüyorum. Adamın canı çekmiştir ve konuda tadını sormuştur insanlara, bundan doğal ne var? İlginizi çekmiyorsa konu, bakmazsınız. Bu kadar basit.

Yukarıda kartın olumsuz özellikleri belirtilmiş, aynı model ve daha yüksek performanslı ürünlerin de aynı fiyata düştüğü söylenmiş. Daha neyi konuşalım, senin güzel hatrın için sayfalarca "Güzel fiyat, teşekkürler." mi yazalım almayacağımız bir ürün için?

Garantisi olmuyor, garantisi olması için .com.tr olmak zorunda. Tutup da garantisiz karta 10 bin TL vermek bence saçma.

Yanlışım varsa düzeltin. Bildiğim kadarıyla yurt dışından elektronik cihaz alırsan ve Türkiye'de resmi olarak servisi varsa bakmak zorundalar diye biliyorum. Genellikle bakamayız diyorlar fakat bakmak zorundalar diye biliyorum.

Atıyorum bu kartta 3 ay sonra reset atma sorunu ortaya çıktı. Amazona gönderince garantiye alıp gerekirse değişim ya da para iadesi yapıyorlar mı?
Yanlışım varsa düzeltin. Bildiğim kadarıyla yurt dışından elektronik cihaz alırsan ve Türkiye'de resmi olarak servisi varsa bakmak zorundalar diye biliyorum. Genellikle bakamayız diyorlar fakat bakmak zorundalar diye biliyorum.

Amazon global müşteri hizmetlerine sormuştum. Amazon yurt dışı alımında sadece 30 gün içerisinde iade var, garanti sunmuyor.

Ha anladım. Amazon TR'den alsan da yurtdışından geliyorsa garanti yok.
Amazon Avrupa'dan alınan ürünlerin 2 yıl garantisi var. Garanti Türkiye'de geçerli değil. Herhangi bir sorunda aldığınız ülkeye yolluyorsunuz. Amerika ve Japonya'da garanti yok. Ayrıca tüm Amazonlarda 30 gün iade ve değişim hakkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı