RTX 3070 Ti ekran kartı sarkık duruyor

İbrahimKzy42

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullanmış olduğum ekran kartı ASUS TUF 3070 Ti. Bugün tozunu almak için açtığımda sarkmış olduğunu fark ettim. Aranızda illaki destek kullanan vardır önerebileceğiniz bir ürün var mı yardımcı olur musunuz?

Fotoğraf atar mısınız? Çok merak ettim kartın nasıl sarkabildiğini. Sorun başka birşey de olabilir. Fanlar yerinden çıkmıştır kasayı oynatınca filan. Yoksa çalışan kasa da sarkma imkansız gibi bir şey.

Fotoğraf atar mısınız? Çok merak ettim kartın nasıl sarkabildiğini. Sorun başka bir şey de olabilir. Fanlar yerinden çıkmıştır kasayı oynatınca filan. Yoksa çalışan kasa da sarkma imkansız gibi bir şey.

Hocam şu an temizleyip çalıştırdım fotoğraf çekecek imkanım yok yani dar alanda duruyor fakat şöyle izah edeyim TUF Gaming logosunun olduğu köşe neredeyse 1-2 cm aşağıya doğru eğimli duruyor vidalarına falan baktım sıkıntı yok elimle kardırmaya çalıştığımda ise rahat bir şekilde yukarı aşağı oynuyor bir çözüm bulamazsam sokete veya kartın kendisine zararı olması kesin.

Hocam şu an temizleyip çalıştırdım fotoğraf çekecek imkanım yok yani dar alanda duruyor fakat şöyle izah edeyim TUF Gaming logosunun olduğu köşe neredeyse 1-2 cm aşağıya doğru eğimli duruyor vidalarına falan baktım sıkıntı yok elimle kardırmaya çalıştığımda ise rahat bir şekilde yukarı aşağı oynuyor bir çözüm bulamazsam sokete veya kartın kendisine zararı olması kesin.
Üst kapağı çıkmış, elinle itip oturtabilirsin diye düşünüyorum. O bölümü oturtmadan altına destek koyarsan da yukarıya doğru baskı yapabilir.

Aparat bu:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı