RTX 3070 Ti hazır sistem alınır mı?

Kasa değişiyor mu? Soğutucu ne bu arada?
Aynı kasanın 500g modeli var 2100 lira farkla soğutucu sistemde yok 5800x stok soğutucu nasıl bu arada ?
Sistem gayet güzel, uzun yıllar rahatlıkla götürür seni. Fiyat meselesine girmeyeceğim piyasa malum. Yine de attığınız sistemin fiyatı piyasaya göre gayet makul.
Çoğu parçaları kısılmış 3060ti ler 20 küsürden başlıyor bütçemi aşıyor ama en azından 3070ti dizmiş oluyoruz

Tavsiye edebileceğiniz f/p soğutucu varmı ?

Bu işini görür, gayet iyidir.

Bu işini görür, gayet iyidir.
Teşekkürler bütçemi bi hayli aştı ama limitleri zorlayacağım

Teşekkürler bütçemi bi hayli aştı ama limitleri zorlayacağım
Hocam aslında PF360 önerirdim ama o çok daha yüksek o yüzden 240mm attım. PF360 olanı kullanıyorum ben uzun süredir çok memnunum. 5800X'i de dizginleyecektir o konuda için rahat olsun. Ama çok aşıyorsa eğer bütçeni Mugen 5'de bakabilirsin. Sıvı soğutma değildir ama güçlüdür oda.

Hocam aslında PF360 önerirdim ama o çok daha yüksek o yüzden 240mm attım. PF360 olanı kullanıyorum ben uzun süredir çok memnunum. 5800X'i de dizginleyecektir o konuda için rahat olsun. Ama çok aşıyorsa eğer bütçeni Mugen 5'de bakabilirsin. Sıvı soğutma değildir ama güçlüdür oda
Hocam aslında PF360 önerirdim ama o çok daha yüksek o yüzden 240mm attım. PF360 olanı kullanıyorum ben uzun süredir çok memnunum. 5800X'i de dizginleyecektir o konuda için rahat olsun. Ama çok aşıyorsa eğer bütçeni Mugen 5'de bakabilirsin. Sıvı soğutma değildir ama güçlüdür oda.
bahsettiğiniz soğutucuları inceleyeceğim hocam çok teşekkür ederim

İşlemci olarak R7 3800X seçerek sistemi 28100 TL'ye getirip işlemciyi 2. el olarak satıp 5600X almayı da düşünebilirsiniz uğraşırım derseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı