RTX 3070 TI için IPS 27'' Monitör Önerisi

Şu mesaja bak mesela. Fsr olanı sen de tespit edemeyeceksin muhtemelen, dlss bir tık daha başarılı ki 2 sene sonra bu teknolojinin geleceği yeri düşün. Daha bugun fsr ile native görüntüyü ayırt edemiyoruz.

Zaten böyle büyük bir hayalkırıklığı olan oyun için takmaya bile değmez hocam. Tamamen çöp bir oyun.

Fakat DLSS açabilmem için sanırım oynadığım oyunların desteklenmesi gerekiyor ki baktığım kadarıyla her iki oyunda da DLSS desteği yok.

DOTA 2 de FPS sorunu olmuyor fakat World of Warcraftta Ultra ayarlarda aksiyon arttığında 30-40 FPS lere düştüğü oluyor. 2K olsa sanırım 10-20 bandına düşer o durumlarda.

En merak ettiğim de bu World of Warcraftta 2K veya 4K da oynayanlar acaba nasıl bir ekran kartı kullanıyor da sorun yaşamıyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K yı bırakın 4K da sizin ekran kartınızla alınan fpsler videoda belli hocam. Sizde bir sıkıntı olmasın ?

Hatta düz 3070 ile en yüksek ayarlar 4K RT açık ve FSR açık şekilde 70+FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledim ve videonun çekildiği yerlere gittim fakat videonun çekildiği alanlar çok eski paketler olduğu için orada zorlayan bir görüntü olmadığı için sorun yaşanmıyor.
Yanlışım yoksa 3080Ti sorunsuz oynatabiliyordu. @RasmuS
Muhtemelen

Bu ikisi arasında 31.5 inc olanı önerir misiniz peki ?

Son düzenleme:
Ben 27inch ideal olarak görüyorum 2k için. 31.5 deneyimim oldu ama fazla büyük geldi. Gerçi mmporg oynuyorsunuz bu açıdan tercihinize bağlı olarak daha iyi de gelebilir gözünüze.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…