RTX 3070 Ti model seçimi

Stokta olmayanları da seçince çıkıyor o zaman doğru muyum?

İşte ben yazınca o modeller değil de yüksek fiyatlılar çıkıyordu sadece. Sanırım oto olarak stokta olanları gösteriyordu sadece.
Hocam göndericiyi amazon olarak seçiyorsun ekran kartları bölümünde işin tekniği o, diğer amazon sitelerinde de aynı şeyi yapabilirsiniz mesela amazon.es üzerinden bakıyorsanız satıcıyı amazon.es yapın.

İşte ben yazınca o modeller değil de yüksek fiyatlılar çıkıyordu sadece. Sanırım oto olarak stokta olanları gösteriyordu sadece.
Arama kısmına yazdığınızda çıkan modelin fiyatı 15.300TL gözükecek. Sağ taraftan satıcıyı seçmeniz gerekiyor:
1626678725845.png

1626678746934.png

Hocam göndericiyi Amazon olarak seçiyorsun ekran kartları bölümünde işin tekniği o, diğer amazon sitelerinde de aynı şeyi yapabilirsiniz mesela amazon.es üzerinden bakıyorsanız satıcıyı amazon.es yapın.
Arama kısmına yazdığınızda çıkan modelin fiyatı 15.300TL gözükecek. Sağ taraftan satıcıyı seçmeniz gerekiyor:
Tamamdır şimdi anladım, çok sağolun krallar:)

Gigabyte PCB kalitesi olarak MSI'ya göre oldukça üstün ve GigaByte'de 3x8 pin girişi olması 2100 Mhz'lerde anlık peak durumunda 390-420w civarlarına çıkacağı için daha stabil çalışmasını sağlar. MSI'de 2x8 pin olduğu için peak durumlarında kartın frekansını 1900'lere kadar düşürür.

Gigabyte'nin ilk versiyonlarında soğutma ve pad konusunda problemleri vardı. Ayrıca blok yapraklarının aşırı uzun olması sebebiyle yapraklar arasına gren hava akımında problem olduğundan bahsediliyordu. Şuan nasıldır bir bilgim yok.

Alayım kafam rahat olsun diyorsanız Asus Rog Strix 3070 Ti OC ve Evga FTW3 Ultra öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı