RTX 3070 Model seçimi

avricaS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar yarın ekran kartını sipariş edeceğim.
Aklımda iki model var;
Palit Gaming Pro OC ve Gamerock OC.
Aralarında 100MHz fark var ve fiyat farkı da 350TL civarlarında. Hangisini almalıyım? Aradaki farka değer mi?

Merhaba dostlar yarın ekran kartını sipariş edeceğim.
Aklımda iki model var;
Palit Gaming Pro OC ve gamerock OC.
Aralarında 100MHz fark var ve fiyat farkı da 350TL civarlarında. Hangisini almalıyım? Aradaki farka değer mi?

Bana kalırsa ikisi de çok çirkin ben sadelikten yanayım ama. Alacaksan kesinlikle Palit öneririm.
Ayrıca ASUS ROG ve TUF serisi de 3000 serisi kartlar da güzel iş çıkardı onlara da bakabilirsin ben TUF modelini tercih edeceğim. (rog kasama sığmıyor)
Daha düşük bütçe de buna bakabilirsin.
Palit Nvidia GeForce RTX3070 Gaming Pro OC 8GB 256Bit (DX12) Fiyatı (hepsiburada.com)
Tavsiyem ASUS TUF ya da ROG serisi tercih etmen.

Aynı model kartlarda hangisi uygunsa o alınmalı ama soğutması çok kötü olmamak şartıyla. RTX 3000 serisinde bilinen markalar soğutmada kötü ürün çıkarmadılar diye biliyorum.

İchill gamerock diye markalardan nasıl 3070 alabiliyorsunuz? Ya kronik sorunu çok olan kartlar üretiyorsa veya sıcaklık değerleri yüksekse yine sizin başınızı ağrıtır. GTX 1050 Ti değil sonuçta 3070!
Model ismini marka sanan birisin. Cevap vermeye değmez.
İchill gamerock diye markalardan nasıl 3070 alabiliyorsunuz? Ya kronik sorunu çok olan kartlar üretiyorsa veya sıcaklık değerleri yüksekse yine sizin başınızı ağrıtır. GTX 1050 Ti değil sonuçta 3070!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yurtdışında oldukça popüler olan markalar bunlar.
Palit/İnno3d/Evga/Galax/Asrock

Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın. Siz kalitesiz sanıyorsunuz diye markalar kalitesiz olmuyor. Bilmiyorsanız susun. Palit 3070 kullanıyorum mutluyum.

İchill Gamerock diye markalardan nasıl 3070 alabiliyorsunuz? Ya kronik sorunu çok olan kartlar üretiyorsa veya sıcaklık değerleri yüksekse yine sizin başınızı ağrıtır. GTX 1050 Ti değil sonuçta 3070.

Hiçbir araştırma yapmadan sallamak ne kadar kolay değil mi? Eminim hiçbir test videosunu izlememişsindir. Bu arada onlar marka değil model. Yurt dışında gayet bilindik ve kullanılan markalar.

Geri
Yukarı