RTX 3070 Ti önerisi

İbrahimKzy42

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10 gün önce 4 aylık ASUS RX 6750 XT kartımın içerisinde patlama gerçekleşti ve garantiye gönderdim garanti doa belgesi gönderdi ve bugün kartı aldığım yere gönderdim para iadesi veya ürünün yenisini göndereklermiş kart şu an piyasada 12.000-14.000 arası değişiyor.
1. sorum: Para iadesi istersem bana bu civarda bir miktar gönderirler mi?
2. sorum: Eğer bu civarda bir para miktarı gönderirlerse RTX 3070 Ti OC almayı düşüyorum hangi markayı almalıyım Gigabyte marka 15 bin küsurden başlıyor ASUS TUF Gaming ise 18 bin küsurden başlıyor.
Açıkçası AMD tarafından ağzım biraz yandı hazır böyle bir fırsat geçmişken elime 3070 Ti OC alamasam bile en kötü seçenek Gigabyte RX 6800 alsam mantıklı olur mu?

İlk soru: Hayır güncel fiyatı değil sizin ekran kartını aldığınız bedel ödenir.
İkinci soru: Para iadesi dışında dilerseniz ekran kartı değişimi talep edebilirsiniz.

Hocam kartın şu an güncel fiyatını göndermezler ise zor gibi almam çünkü fatura üzerinde 4700 küsur TL yazıyordu.

İlk soru: Hayır güncel fiyatı değil sizin ekran kartını aldığınız bedel ödenir.
İkinci soru: Para iadesi dışında dilerseniz ekran kartı değişimi talep edebilirsiniz.

Ekran kartı faturada 4700 küsur TL idi o zaman ekran kartı değişiminden başka çarem kalmadı :(

Ellerinde ayni modelin stogu varsa muadil urun isteyemezsiniz. Urun ellerinde yoksa size muadil urun gonderebilirler. Ayni modelin degisimini isteyin, para iadesi almayin.

Geri
Yukarı