RTX 3070 Ti R5 5600X sisteme monitör önerisi

Bütçe
6.000

fmgabi39

Picopat
Daha fazla  
Monitör
ViewSonic asus rampage gibi modeler olur farketmez
Arkadaşlar bana uzun yılları götürecek sistemimde darboğaz yapmayacak monitör lazım 27 inç olması önemli monitör önerisi var mı hiç?
Ekran kartı: 3070 Ti.
İşlemci Ryzen 5 5600X.
RAM: 16 RAM 3600 MHz.
Sıvı soğutma 240M.
Oynayacğaım oyunlar PUBG Mobile GTA V FiveM Valorant CS:GO

Monitör neden darboğaz yapsın ki? İsteğinize göre monitör önerebilirim ama kriterleriniz neler? IPS mi istiyorsunuz yoksa VA mı? 1ms mi istersiniz? 144hz mi istersiniz yoksa 240hz falan mı? Biraz detay verseniz fena olmaz.

Büyük ihtimalle 1 saat mesaj yasağı gelecek ama kankam o sistemle PUBG Mobile'mi oynuyorsun cidden.
inç görmemişim KB.

Bunun fiyatı bence şu anda harika. Ben de aynısını kullanıyorum ve çok memnunum :) Sadece keşke birkaç USB portu ve mini DP portu falan olsaydı çok daha güzel olurdu.

Monitör neden darboğaz yapsın ki? İsteğinize göre monitör önerebilirim ama kriterleriniz neler? IPS mi istiyorsunuz yoksa VA mı? 1ms mi istersiniz? 144Hz mi istersiniz yoksa 240Hz falan mı? Biraz detay verseniz fena olmaz.

IPS VA hiçbir fikrim yok sadece 27 inç büyük olsun ve 165 Hz olsun güzel bir marka uzun yıl götürecek monitör

IPS VA hiçbir fikrim yok sadece 27 inç büyük olsun ve 165 Hz olsun güzel bir marka uzun yıl götürecek monitör
IPS renk ve görme açısı genişliği konusunda en iyisi. Önceden VA paneller hız konusunda daha öndeydiler ve tercihe diliyordu ama IPS paneller de bu hızlara yetiştiği için tercih edilmeye başlandı tekrar. Gündelik kullanım olsun, film oyun vs. olsun daha keyif verir IPS panel.

Bütçe 6 6500 Max 2K olursa dağ iyi diyorlar RTX 3070 Ti ile kulancam

https://www.hepsiburada.com/msi-opt...oRG6rG0YI94KbTaBAOwaAtc7EALw_wcB&gclsrc=aw.ds şöyle bir tane buldum iyi mi?

Baktığın monitör alınmaz.

2K alacaksan Asus TUF Gaming VG27AQZ Monitör bu var. TUF serisi çok işime sinmez ama beklentini karşılar diye düşünüyorum.

Daha ucuza VIEWSONIC VX2705-2KP-MHD 27 QHD IPS 1ms 144Hz HDMI+DP FreeSync/Gsync GAMING/Tasarım LCD ekran - inventus bu monitör var. Ergonomik açıdan zayıf biraz.

Geri
Yukarı