RTX 3070 Ti sıcaklık değerleri normal midir?

deadsilence36

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti kullanıyorum ama sıcaklık değerleri bana göre biraz fazla olduğu için tedirginim ya ekran kartı bozulursa diye.
Bazı oyunlarda 75 dereceyi göreüyor Max olarak ise 76 oluyor az önce boşta 50 dereceyi gördü normalde 30 45 arasındaydı ve oyunları orta yüksek ayarlarda oynuyorum sizce normal midir?

Oynadığım oyunlar:

Resident Evil 2 remake (RT açık)

Counter-Strike 2

Devil May Cry 5

Gibi işte.

Merhaba. Ben Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti kullanıyorum ama sıcaklık değerleri bana göre biraz fazla olduğu için tedirginim ya ekran kartı bozulursa diye.
Bazı oyunlarda 75 dereceyi göreüyor Max olarak ise 76 oluyor az önce boşta 50 dereceyi gördü normalde 30 45 arasındaydı ve oyunları orta yüksek ayarlarda oynuyorum sizce normal midir?

Oynadığım oyunlar:

Counter-Strike 2

Devil May Cry 5

Gibi işte.
Sıcaklılar ortalama.

Oynadığım oyunlar:

Counter-Strike 2

Devil May Cry 5

Gibi işte.

Orta hatta bence gayet iyi. Bu ekran kartları yüksek güç tüketir hocam ısınmaları normal ki bunlar ısınıyor sayılmaz. Gayet iyi sıcaklıklar.

Hocam laptop değil herhalde. Ve ortalama sıcaklık.

Masaüstü hocam ben biraz eskilerden klama alışkın değilim o sıcaklıklara.

Orta hatta bence gayet iyi. Bu ekran kartları yüksek güç tüketir hocam ısınmaları normal ki bunlar ısınıyor sayılmaz. Gayet iyi sıcaklıklar.
290w güç istiyor zaten ekran kartı ama 75 de çok değilmi ya 70 olsa tamamda

Masaüstü hocam ben biraz eskilerden klama alışkın değilim o sıcaklıklara.

290W güç istiyor zaten ekran kartı ama 75 de çok değil mi ya 70 olsa tamamda.

Hocam çok değil orta hatta bazen düşük bile olabilir. Ben bazı ekran kartları bilirim 90 derecelere çıkar ondan dolayı sorun etmeyin bir şey olmaz.

hocam gayet normal değerler endişe etmeyin 85 derecenin üstüne çıktığında bir gariplik olur yoksa bunlar normal fan hızı otomatikte kalsın karışma oralara

Yeni konular

Geri
Yukarı