RTX 3070 Ti sistem parçaları uyumlu mu?

İtopya zaman zaman bu tür indirimler yapıyor, aslında her site belli başlı parçalarda yapıyor zaman zaman.

İtopya'da 16.000 ₺ olan ürün başka bir yerde 17.849 ₺ civarı. Demek ki İtopya'da indirim var, daha doğrusu uygun fiyatlı diyelim.

OC olan:

asus-tuf-OC.png

OC olmayan:

1660218074029.png

OC'yi pek sevemedim bu daha iyi midir sizce https://www.hepsiburada.com/gigabyt...77966058715&ds_rl=1294343&gclsrc=ds&gclsrc=ds

İtopya zaman zaman bu tür indirimler yapıyor, aslında her site belli başlı parçalarda yapıyor zaman zaman.

İtopya'da 16.000 ₺ olan ürün başka bir yerde 17.849 ₺ civarı. Demek ki İtopya'da indirim var, daha doğrusu uygun fiyatlı diyelim.

OC olan:

Eki Görüntüle 1481869

OC olmayan:

Eki Görüntüle 1481867

OC olanı yine de beğenemedim.

Son düzenleme:

Bu 3070. Bu arada OC olan sadece İtopya'da uygun, başka yerlerde değil. Eğer tahmin ettiğim gibi İtopya bu parçaya özel indirim yapıyorsa birkaç saate veya güne fiyatı OC olmayan ile eşitlenecektir aşağı yukarı.

Asus OC Edition kartlarının fiyatlarını Mart-Nisan 2022'den itibaren düşürmeye başlamış, tedarikçilere de yansımış bu durum. Kaynaklar aşağıda.

Son düzenleme:
Bu 3070. bu arada OC olan sadece İtopya'da uygun, başka yerlerde değil. Eğer tahmin ettiğim gibi İtopya bu parçaya özel indirim yapıyorsa birkaç saate veya güne fiyatı OC olmayan ile eşitlenecektir aşağı yukarı.

ASUS OC Edition kartlarının fiyatlarını Mart-nisan 2022'den itibaren düşürmeye başlamış, tedarikçilere de yansımış bu durum. Kaynaklar aşağıda.

OC arasında farkı hala anlamadım ömürü azalıyor mu artıyor mu veya FPS düşüşü oluyor mu?

OC arasında farkı hala anlamadım ömürü azalıyor mu artıyor mu veya FPS düşüşü oluyor mu?

Fabrika çıkışlı öç ömrünü azaltmaz kartın OC'lu kart daha performanslı olur ama çok fark olmaz OC'suz hali ile bütçe ne kadar? Amacınız sadece oyunsa RX 6800 XT sistem de toplanabilir bütçeye göre.

Geri
Yukarı