RTX 3070 Ti sistemde KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION mavi ekran hatası

Kestava

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair vengeance pro rgb 2x8 gb 3200 hz cl16
SSD veya HDD modeli
mld m300 1tb
Ekran kartı
Gigabyte Rtx 3070ti Gaming 8gb
Anakart
Gigabyte B550m ds3h
İşlemci
Ryzen 5 5600
Bugün Escape from Tarkov'da oyuna girmek için lootlar yüklenirken mavi ekran hatası yedim. Buradaki arkadaşlarımızın yardımcı olabildiğini öğrenince size danışmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Drive linki;

Son düzenleme:
Bugün Escape from Tarkov'da oyuna girmek için lootlar yüklenirken mavi ekran hatası yedim. Buradaki arkadaşlarımızın yardımcı olabildiğini öğrenince size danışmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Drive linki;

Hocam öncelikle CMD'yi yönetici olarak başlatın ve SFC /scannow komutunu girip enter tuşuna basın. Bu komut sistemi tarar ve bozuk dosyaları bulur. İşlem biraz uzun sürebilir. Tarama bittiğinde sistemi yeniden başlatın.

Dediğinizi uyguladım. Şu anlık bir sıkıntı yok görünüyor teşekkür ederim.

Tekrardan aynı hatayı aldım. Sorunum çözülmedi. Bu sefer dosyalarda bir sıkıntı bulmadı scan yaptığımda.

Son düzenleme:
Sorun BattlEye kaynaklı, anti-hile programı. Kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Sanırsam Fornite oynuyorsun. Revo Uninstaller Pro tarzında bir program ile Fortnite kaldır ( kalıntıların tamamını temizleyecek) sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın ve Fortnite tekrar kurun. Sorununuz çözülecektir.

Anakart sitesinden tüm driverları da kurun.

Windows Masaüstündeyken; Win + X tuş kombinasyonuyla kullanıcı menüsünü açıp “Komut İstemi (Yönetici)” seçeneğine tıklayarak ya da arama kısmına komut istemi yazıp çıkan sonuca sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğini kullanarak komut satırını açın. Aşağıdaki komutu girin.

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Sorun çözülüp çözülmediğini bildirin.

Geri
Yukarı