RTX 3070 Ti tam verim alınmıyor

bilay69

Femtopat
Daha fazla  
RTX 3070 Ti laptop ekran kartı (115+25) ekran kartımla AAA oyunlarını YouTube'daki incelemelerdeki gibi FPS vermiyor ve GPU güçünü 70 wattden fazla yükselmiyor. Ne yapabilirim? (PC model: Slayer [2] 10XL)

RTX 3070 Ti laptop ekran kartı (115+25) ekran kartımla AAA oyunlarını YouTube'daki incelemelerdeki gibi FPS vermiyor ve GPU güçünü 70 wattden fazla yükselmiyor. Ne yapabilirim? (PC model: Slayer [2] 10XL)
25W mi islemciniz ? Ayrica islemciniz ne ? Sicaklik degerleri ne ? Bunlari yaziniz once.

25W mi islemciniz ? Ayrica islemciniz ne ? Sicaklik degerleri ne ? Bunlari yaziniz once.
intel i7 12700h 45 watt işlemciye sayip
Testlerde baktığın 3070 Ti muhtemelen masaüstü kart. Senin 75W kartın haliyle bunlara denk değil.
masaüstüne bakmıyorum direk pc marka model e bakım onun incelemelerini izliyorum ve ekran kartının internetteki sitesinde 115 watt+25 watt dynamik boost a sahip oldugu belirtirmiş

Bu arada bazı durumlarda 125 watt aldıgını gördüm lakin bu sabit degil ilk dakikalarda olup giden bir durum oluyor.

MUX açık ve NVIDIA ayarları yapılımı cihazda? Oyunlara girerken performans moduna alıyor musun cihazı?

MUX açık mı bilmiyorum ama NVIDIA ayarları ayarlı performans modunda cihazim.

Son düzenleme:
Intel i7 12700H 45 watt işlemciye sayip

Masaüstüne bakmıyorum direk PC marka model e bakım onun incelemelerini izliyorum ve ekran kartının internetteki sitesinde 115 watt+25 watt dynamik Boost'a sahip oldugu belirtirmiş

Bu arada bazı durumlarda 125 watt aldıgını gördüm lakin bu sabit degil ilk dakikalarda olup giden bir durum oluyor.

MUX açık mı bilmiyorum ama NVIDIA ayarları ayarlı performans modunda cihazim.

MUX açmazsan GPU'dan tam verim alamazsın. NVIDIA Denetim Masası'nın görüntüsünü yollar mısın?

Dosya Ekleri

• 20231115_124342.jpg
    20231115_124342.jpg
    322,7 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı