RTX 3070 Türkiye'de satışta

Garantisi için geldiği ülkeye yollamanız lazım. Newegg bildiğim ABD'den geliyor. Oraya yollamanız lazım. Uluslar arası garanti Laptop'lar da geçerliymiş.

Palit daha önce duymadığım için almakta da süpheliyim açıkçası. Beklemek daha iyi olacak. 1 ay geç geldi bekledik o kadar. Denk gelir AMD beklerim.
Palit ülkemizde fazla bilinmeyen markalardandır. Daha önce kullandım baya eksi bi ekran kartını fakat hiç bi sorun yaşamadım. Bir MSI, ASUS kalitesinde değil tabiki.

Ekran kartlarından konsollar gibi fazla vergi alınmıyor şu anda. Bu fiyatlar imkansız. Evet, 4800 TL'den çıkması çok düşük bir ihtimaldi ama 8K da olamaz. Ben fiyat tahmini olarak 6000 TL bandında olacaktır diyorum tam oturunca.

Ekran kartlarından konsollar gibi fazla vergi alınmıyor şu anda. Bu fiyatlar imkansız. Evet, 4800 TL'den çıkması çok düşük bir ihtimaldi ama 8K da olamaz. Ben fiyat tahmini olarak 6000 TL bandında olacaktır diyorum tam oturunca.
Fırsatçılık olduğunu düşünüyorum. İlk stokları tüketir kesin alacak olanlar diye en uç ihtimalden bile çok daha pahalı bir fiyata çıkardılar.

Geri
Yukarı