RTX 3070 ve AMD Ryzen 5 3600X darboğaz yapar mı?

2K'da donanım arşivinin dediğine göre i9 10900K ile 3080 darboğaz yapıyor.

Gene atacak şimdi benim şarteller. Bu konuyu geçen görüp yorum yapınca 1 gün ceza aldım. O gereksizin dediklerine aldanmayın, AMD artık ne kadar para veriyosa buna İntel'e etmediğini bırakmadı.

2K'da yapacağını sanmam, 1080P'de bile bu işlemcinin RTX 2080 Ti ile darboğaz yapmadığını da unutmamak gerek. Yakın zamanda 4.nesil Ryzen işlemciler çıkacak, beklemenizi tavsiye ederim.
2080TI'ın 1080P de darboğaz yaptığı oyun var bir sürü, hem de 3600x'ten daha iyi işlemcilerle. En basitinden BF5'te çok net yapar.

Eğer Da'nın soylediği doğru ise i9 10. nesil bir işlemcide darboğaz yapmış. 2K'da.
Gene atacak şimdi benim şarteller. Bu konuyu geçen görüp yorum yapınca 1 gün ceza aldım. O gereksizin dediklerine aldanmayın, AMD artık ne kadar para veriyorsa buna Intel'e etmediğini bırakmadı.

Eğer AMD para verseydi Intel işlemci kullanamazdı ve Intel'da'ya işlemci göndermezdi.

Eğer Da'nın soylediği doğru ise i9 10. nesil bir işlemcide darboğaz yapmış. 2K'da.

Eğer AMD para verseydi Intel işlemci kullanamazdı ve Intel'da'ya işlemci göndermezdi.

Böyle şeyler açık edilmez, el altından yapılır, yoksa izleyiciler güvenir mi?

Bildiğim kadarıyla 2 gün sonra ambargo kalkacak ve hepimiz göreceğiz. Şu an için net bir şey söylemek yanlış olur.

Geri
Yukarı