RTX 3070'li sisteme 4500 TL monitör tavsiyesi

Daha almadım ama büyük ihtimalle LG nano IPS 27" 2K monitörü alacağım ilk mesajımda gösterdiğim. Sizin yeni bir önerinizmi var?

O Türkiye'ye yeni geldi galiba LG sizi yarı yolda bırakmaz ama içinize sinmese samsungada bakabilirsiniz ama kimse LG'nin eline panel konusunda su dökemez (kişisel görüşüm)

O Türkiye'ye yeni geldi galiba LG sizi yarı yolda bırakmaz ama içinize sinmese samsungada bakabilirsiniz ama kimse LG'nin eline panel konusunda su dökemez (kişisel görüşüm)
Ben tamamen görsele önem veriyorum. Elbete rekabetci oyunda oynuyorum Dota ve CS:GO gibi fakat 144 hz zaten oldukca iyi bir hız. IPS'in mucidi olduğu içinde biraz sempatimi kazandı LG.

Ben de şu monitörü bekliyorum. Umarım bir an önce gelir. Paneli LG'nin nano ips paneli. Bulabilirseniz Hp Omen 27i'nin de paneli LG ile aynı. Geçen ay ürün vardı ama artık stoklarda görünmüyor. Tasarımı bence çok hoş. Önceki mesajımda gönderdiğim VG27AQL1A'nın da paneli oldukça iyi, bilginiz olsun. 265 tl geri ödemesi var bu ürünün. Şuradan bakabilirsiniz. Daha uyguna ise; Viewsonic VX2758-2KP-MHD.

Ben de şu monitörü bekliyorum. Umarım bir an önce gelir. Paneli LG'nin nano IPS paneli. Bulabilirseniz HP Omen 27I'nin de paneli LG ile aynı. Geçen ay ürün vardı ama artık stoklarda görünmüyor. Tasarımı bence çok hoş. Önceki mesajımda gönderdiğim VG27AQL1A'nın da paneli oldukça iyi, bilginiz olsun. 265 TL geri ödemesi var bu ürünün. Şuradan bakabilirsiniz. Daha uyguna ise; ViewSonic VX2758-2KP-mhd.

VG27AQL1A modeli gerçekten güzelmiş.

Geri
Yukarı