RTX 3080 ekran kartı kampanyası

Bende GameGaraj sitesinden aldım Gaming Pro OC modelini, sitelerinden mail at sipariş numaranı söyle yolluyorlar bana dün verdiler.

Yok. Ne yazık ki mail attım ama Hepsiburada'dan aldığım için geçersizmiş. Sağlık olsun.
Vallah bende bilemedim, GameGaraj'da stoklar vardı keşke oradan alsaymış arkadaş bana anında geri dönüş yaptılar.
Eki Görüntüle 716281

Hepsiburada’dan aldım ama satıcı GameGaraj'dı. Yine de geçersiz sayılıyormuş.

Bu durumda GameGaraj'a mail yoluyla faturayı ekleyip mail atsanız bir sonuç elde edemez misiniz? Denediniz mi?

GameGaraj'a da, Hepsiburadaya da sipariş numarasını mail olarak attım.

GameGaraj şöyle cevapladı: NVIDIA tarafından hazırlanan kampanyada, kampanya görseli paylaşılan siteler üzerinden satın ürünlerde kampanya kodları geçerlidir. Hepsiburada üzerinden yapılan alımlar ne yazık ki kampanya dahilinde değildir. NVIDIA tarafından ürünü satın almanız gereken yerler ve katılım koşulları belirtilmiştir.

NVIDIA GeForce RTX 3080 & 3090 Paketi

Ama bu linkte kampanyaya dahil mağazalar bir bende mi gözükmüyor anlamadım? Kampanyanın başladığı gün bakmıştım hiçbir mağaza gözükmüyordu. Yoğunluktan dolayı sandım. Ara ara siteye girip baktım ama hala kampanyaya dahil mağazalar gözükmüyor.

Geri
Yukarı