RTX 3080 ile i7 9700K uyumu

Hocam burada OC yapmışlar dikkatli bakarsanız hepsi 5GHz değerinde.
Hocam OC yapılmamış video yok herhalde ama tüm değerlerin verildiği bir video buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aynı işlemciyi ben de kullanıyorum.3090'a bile 1080pde %4' darboğaz yapıyor.Sorun olmaz merak etmeyin.Ben de düşünüyordum bir ara geçmeyi.

Hocam aynı işlemciyi ben de kullanıyorum. 3090'a bile 1080PDE %4' darboğaz yapıyor. Sorun olmaz merak etmeyin. Ben de düşünüyordum bir ara geçmeyi.

Yani. Çoğu son çıkan modern oyunlarda 2080 Super Ultra oynatıyor fakat ne zaman Ray Tracing teknolojisi çıktı FPS'leri yerde süründürmeye başladı. 60 ve üstü akıcı bir deneyim için maalesef 3080 şart oldu çünkü 2080 Ti da bazı yerlerde yetersiz kalıyor izledim. Mesela Red Dead Redemption 2. Bütün ayarlar sonda ki MSAA veya resolution scale i eklersek 3080 buna anca yetişebiliyor akıcı bir deneyim için. Her ne kadar 4K kartı dense de ben 4K'nın 4000'li modellerle rahat oynanabileceğini düşünüyorum. 3080 2K rahat deneyimin son halkası.

Teşekkür ederim. Yani yüzde 2 çok bir şey fark ettirmiyor kanımca sorun yok anlamına geliyor değil mi?

Yani. Çoğu son çıkan modern oyunlarda 2080 Super Ultra oynatıyor fakat ne zaman Ray Tracing teknolojisi çıktı FPS'leri yerde süründürmeye başladı. 60 ve üstü akıcı bir deneyim için maalesef 3080 şart oldu çünkü 2080 Ti da bazı yerlerde yetersiz kalıyor izledim. Mesela Red Dead Redemption 2. Bütün ayarlar sonda ki MSAA veya resolution scale i eklersek 3080 buna anca yetişebiliyor akıcı bir deneyim için. Her ne kadar 4K kartı dense de ben 4K'nın 4000'li modellerle rahat oynanabileceğini düşünüyorum. 3080 2K rahat deneyimin son halkası.

Teşekkür ederim. Yani yüzde 2 çok bir şey fark ettirmiyor kanımca sorun yok anlamına geliyor değil mi?
Hocam bende de 2080S var ve RTX açmadığın zaman gayet yeterli fakat RTX açınca triple A oyunlarda 144hz için 3090 bile zar zor yetiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı