RTX 3080 sistem için UPS tavsiyesi

• Konuyu başlatan Akhun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B

Akhun

Hectopat
Daha fazla  
3080 ROG STRIX'li sistemi koruyacak sessiz kaliteli bir UPS önerir misiniz? ilk defa alıp kullanacağım ona göre de yorumlarda bilgi verip yardımcı olursanız muazzam olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam UPS gereksiz olacaktir. Zaten ani elektrik kesilmeleri kaliteli bir PSU nuz ve SSD niz var ise onlara daha cok etki eder. Onlarda kaliteli oldugu için rahatca dayanir.

Hocam UPS gereksiz olacaktir. Zaten ani elektrik kesilmeleri kaliteli bir PSU nuz ve SSD niz var ise onlara daha cok etki eder. Onlarda kaliteli oldugu için rahatca dayanir.
UPS ile elektrik kesilse bile kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

UPS'nin ne oldugunu biliyorum. UPS onerisi yapmayacagim cunku her UPS'ye baktigimda 2 sene sonra 10 dakika bile acik birakamiyor bilgisayari. Gereksiz alim olacaktir UPS eger 7/24 calismasi gereken bir sistem yoksa.

850W Gold sharkon cool Zero var kardeşim de yapı eski anı elektrik git gelleri oluyor bunları da önlemek istiyorum.

850W Gold sharkon cool Zero var kardeşim de yapı eski anı elektrik git gelleri oluyor bunları da önlemek istiyorum.

Hocam o zaman ben size bir UPS oneriyorun ama bakin garantisini vermiyorum bazi yorumlarda insanlar 2 yil sonra 10 dakika bile bilgisayari acik tutamiyor diyor.

@Hangottom biz de UPS ve akü var. Bu şekilde yapıldığında uzun ömürlü oluyor.
Yıllardır bu şekilde kullanıyoruz.

Geri
Yukarı