RTX 3080 Ti 21 bin TL'ye alınır mı?

Anlıyorum o zaman ekran kartı şart tabii. Benim de bulabildiğim en ucuz 3080 Ti bu şu an Palit'in modeli ile birlikte.

Alternatif olarak daha uyguna bu da olabilir. Fakat 3080 Ti'dan daha kötü tabii takdir edersiniz ki.

Bunu alacağıma parayı yakarım daha iyi :D RTX ve DLSS farkı var ve performans farkı hat safada.

Hocam 4K için 21 bin TL harcamak saçma geliyor bana, yerinizde olsam beklerdim fakat beklemek istemiyorsanız alabilirsinz.

Ülke ekonomisi saçma olunca maalesef hep yükseliyor ben bu ileride 30k olur diye alsammı diye düşünüyorum.

Artı -1 Eksi
Ülke ekonomisi saçma olunca maalesef hep yükseliyor ben bu ileride 30k olur diye alsammı diye düşünüyorum.
Evet hocam anlayabiliyorum fakat ya düşerse dediğimiz bir ihtimal de var. Gidişat onu göstermiyor olabilir ama bazen çeşitli siteler güzel indirimler yapıyor, o indirimleri takip ederek fiyatta düşüş olduğu zaman alabilirsiniz diye düşünüyorum şahsen.

Bunu alacağıma parayı yakarım daha iyi :D RTX ve DLSS farkı var.

Parayı yakmak denemez tam olarak, RT AMD ekran kartlarında da açılabiliyor fakat tabii ki RTX serisi kadar iyi değil ve DLSS rakibi FSR de geliyor.

Zaten daha kötü olduğunu ben de biliyorum, alternatif olsun diye attım.

Evet hocam anlayabiliyorum fakat ya düşerse dediğimiz bir ihtimal de var. Gidişat onu göstermiyor olabilir ama bazen çeşitli siteler güzel indirimler yapıyor, o indirimleri takip ederek fiyatta düşüş olduğu zaman alabilirsiniz diye düşünüyorum şahsen.

Renegade [Modart PC] | R5 5600X RTX 3080Ti 12GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı (Battlefield 2042 Hediye!) - incehesap.com bu nasıl?

Parayı yakmak denemez tam olarak, RT AMD ekran kartlarında da açılabiliyor fakat tabii ki RTX serisi kadar iyi değil ve DLSS rakibi FSR de geliyor.

Zaten daha kötü olduğunu ben de biliyorum, alternatif olsun diye attım.

Renegade [Modart PC] | R5 5600X RTX 3080Ti 12GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı (Battlefield 2042 Hediye!) - incehesap.com bu nasıl?

Facebook grupları takip ederseniz 18 civarına Gaming X modelini alabilirsiniz.

Fiyat ucuz geldi bana kesin alinir yani değil mi anakart neden degişmeli?

Bu sistemi uzun süre götürecek nitelikte sayılmaz daha kaliteli bir anakart daha iyi bir sistem doğuracaktır. Ayrıca sıvı soğutma da kısa vadede iyi tutabilir fakat uzun vadede sorun da çıkarabilir. Anakart dediğim gibi minimum B550M-A veya benim tavsiye ettiğim B550-A Pro yapmanız daha iyi. Sıvı soğutmayı da eğer bütçe var ise ve uğraşmak istemiyorsanız MSI MAG CoreLiquid 240r alın geçin.

12K'ya
21K'ya
Fiyat ucuz geldi bana kesin alinir yani değil mi anakart neden degişmeli?

İşlemciyi 5800X yapılsa daha iyi olur.

İşlemciyi 5800X yapılsa daha iyi olur.

Gerek yok. Zaten 4K'da oyun oynayacak 5600X gayet yeterli. 5800X ancak render vs ile de uğraşacaksa iyi bir yatırım olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı