RTX 3080 Ti R5 5600 sistem nasıl?

Bütçe
Max. 40-42 Bin TL

Byrk

Centipat
Daha fazla  
Sistem:
  • MSI B550-A Pro.
  • Deep cool cg540.
  • Kingston Fury Beast 8 GB 3600 MHz CL17 X2.
  • AMD Ryzen 5 5600.
  • ID-Cooling SE-214-XT
  • FSP Hydro k Pro 850W.
  • Samsung 980 mz 1TB.
  • MSI RTX 3080 Ti Gaming X Trio (2. el 12.000 TL)
Ekipmanlar:
  • Razer Battle bundle (DeathAdder v2+ BlackShark V2 X+ gigantus v2)
  • Razer Blackwidow Elite
  • ASUS TUF Gaming VG27AQ1A veya ViewSonic VX2718-2kpc-mhd

Bu sistem alınır mı? Bir de monitör kısmında kararsız kaldım, 2K bir monitör tavsiyesi yapar mısınız? Monitör için bütçem 8 bin civarı.

Sistem:
  • MSI B550-A Pro.
  • Deep cool cg540.
  • Kingston Fury Beast 8 GB 3600 MHz CL17 X2.
  • AMD Ryzen 5 5600.
  • ID-Cooling SE-214-XT
  • FSP Hydro k Pro 850W.
  • Samsung 980 mz 1TB.
  • MSI RTX 3080 Ti Gaming X Trio (2. el 12.000 TL)
Ekipmanlar:
  • Razer Battle bundle (DeathAdder v2+ BlackShark V2 X+ gigantus v2)
  • Razer Blackwidow Elite
  • ASUS TUF Gaming VG27AQ1A veya ViewSonic VX2718-2kpc-mhd

Bu sistem alınır mı? Bir de monitör kısmında kararsız kaldım, 2K bir monitör tavsiyesi yapar mısınız? Monitör için bütçem 8 bin civarı.

42K'ya 4070 hatta 4070 Ti'lı sistemler bile var, bu sistemin fiyatı biraz tuzlu geldi.
Monitör olarak bu modeli öneririm.
24 inch ve 2K olduğu için pek tatmin etmeyebillir ancak bu bütçedeki en iyisi diyebiliriz.

Kalan para ile de ekipmanları alabilirsiniz.

Son düzenleme:
42K'ya 4070 hatta 4070 Ti'lı sistemler bile var, bu sistemin fiyatı biraz tuzlu geldi.
24 inch ve 2K olduğu için pek tatmin etmeyebillir ancak bu bütçedeki en iyisi diyebiliriz.

En iyisi diye 24 inç 2k almak bence saçma, onun dışında dediğin çok daha mantıklı.

attığınız sistemi de gördüm ancak kasanın dışarıdan görünüşüne de çok fazla önem verdiğim için es geçtim. Sıklıkla hatta hep hikayeli oyun oynayacağım için 24 inç küçük gelecektir attığım Asus monitör nasıldır?

Fiyatı dışında sistem iyi mi?

Attığınız sistemi de gördüm ancak kasanın dışarıdan görünüşüne de çok fazla önem verdiğim için es geçtim. Sıklıkla hatta hep hikayeli oyun oynayacağım için 24 inç küçük gelecektir attığım ASUS monitör nasıldır?

Fiyatı dışında sistem iyi mi?

Attığınız modelde tercih edilebilir, fena değildir kendisi. Görünüşe önem veriyorsanız eger attığım sistemi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Fiyat dışında sistem evet, iyi. 4070, neredeyse 3090 gücünde bir kart.

Attığınız modelde tercih edilebilir, fena değildir kendisi. Görünüşe önem veriyorsanız eger attığım sistemi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Fiyat dışında sistem evet, iyi. 4070, neredeyse 3090 gücünde bir kart.
Özelleştirince bütçemi çok aşıyor. Önerebileceğiniz başka hazır sistem var mıdır?

Bu nasıldır? bana çok uygun geldi.

Özelleştirince bütçemi çok aşıyor. Önerebileceğiniz başka hazır sistem var mıdır?

Bu nasıldır? Bana çok uygun geldi.

Sadece SSD değiştirirseniz sihirbazdan topladığınız sistem gerçekten makul.
Belki bu hoşunuza gidebilir aynı fiyat bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı