RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti Yılın İkinci Çeyreğinde Tanıtılabilir

Bellek aynı ama G6X, dikkat ettiysen. Bu ciddi anlamda hız kazancı demek. 4K'da sorun bellek miktarı değil bellek hızıdır. Dolayısıyla dereyi görmeden paçaları sıvamayın.
Evet genelde atlanan bir konu ama 3080 Ti gibi bir fark yaratmıyor bence 3070 serisi. Yani demek istediğim F/P olarak şuan 3070Ti kötü bir pozisyonda, 3080 Ti ise 3090 yerine güzel bir alternatif olabilir.

Adamlar korkudan fiyat konusunda bir şey yazmıyor, bence Ağustos gibi duyurulması daha mantıklı olurdu, Ethereum 2.0 ile donanımsal mining ETH için bitecek deniyor. Gerçi ETH kazımı bitse nolacak, Tayvan Silisyum üretmeyi durdurdu.

Evet genelde atlanan bir konu ama 3080 Ti gibi bir fark yaratmıyor bence 3070 serisi. Yani demek istediğim F/P olarak şuan 3070Ti kötü bir pozisyonda, 3080 Ti ise 3090 yerine güzel bir alternatif olabilir.
Oyuncular almazsa miningciler alır ne fark eder ki. Örneğin 3070 Ti 3080 Ti ile yaklaşık aynı hash değerini verirse F/P olur.

Oyuncular almazsa miningciler alır ne fark eder ki. Örneğin 3070 Ti 3080 Ti ile yaklaşık aynı hash değerini verirse F/P olur.
Minerlar için GDDR6X kart dediğin gibi güzel olabilir haklısın. Şuan gerçi piyasada ne olsa satın alındığı için bunu konuşmak bile farazi oluyor aslında =)

Benim anlamadığım bir nokta var. 3080 ile 3090 arasında zaten oyunlarda ekstrem bir fark yok. 3080TI nasıl olacak çok merak ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim anlamadığım bir nokta var. 3080 ile 3090 arasında zaten oyunlarda ekstrem bir fark yok. 3080TI nasıl olacak çok merak ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bellek hızı 3090'a yaklaşacak gibi minerlardan çok, oyunculara daha büyük avantaj sağlar bence. Yoksa V-Ram olarak 24 gb gibi abartı bir değerle 3090 çok ileride =)

Geri
Yukarı