RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti Haziran’da Çıkış Yapabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti

RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti çıkış tarihi ile ilgili yeni bir rapor yayınlandı. Güvenilir kaynakların servis ettiği bilgilere göre her iki ekran kartının da Haziran ayının başında piyasaya sunulacağı iddia ediliyor. RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti çıkış tarihi ile ilgili bugüne kadar birçok sızıntı haberi yapıldı. Yapılan sızıntılarda söz konusu ekran […]

Devamı: RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti Haziran’da Çıkış Yapabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Fiyat konusunda pek ümidim yok açıkçası ama yakın bir zamanda geleceğini ben de tahmin ediyordum. 1 hafta önce yayınlanan FurMark 1.26'nın sürüm notlarında RTX 3070 Ti ve 3080 Ti desteği belirtilmiş.

RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti

RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti çıkış tarihi ile ilgili yeni bir rapor yayınlandı. Güvenilir kaynakların servis ettiği bilgilere göre her iki ekran kartının da haziran ayının başında piyasaya sunulacağı iddia ediliyor. RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti çıkış tarihi ile ilgili bugüne kadar birçok sızıntı haberi yapıldı. Yapılan sızıntılarda söz konusu ekran […]

Devamı: RTX 3070 Ti ve RTX 3080 Ti Haziran’da Çıkış Yapabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Reis sizce haziran ayı civarında diğer kartlar için bir ümit var mı?

Bizim cebimize uygun olmayacağı kesin gibi duruyor. Zaten stok kalmaz geceden biter.
NVIDIA: 🤪

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kilidi olsa ne olacak? Bir gece 'sözde' yanlışlıkla mining kilidi olmayan bir sürücü atacaklar 3060'ta olduğu gibi, sonra karta miningciler gene çökecek.
NVIDIA'nın "yanlışlıkla" sürücü yayınlanmasına gerek yok, zaten yüzlerce kart ile bu işi yapanlar da parayı bastırıp birkaç yazılımcıya VBIOS ve driver yazdırabilir/modlatabilir. 😐

Geri
Yukarı