RTX 3080 ve i9 sistem toplama

Bütçe
65.000 70.000 tl arası
Madem öyle diyorsun bakayım şimdi bu sistemin Max isteyeceği CPU Watt'ı kaç hx 1200 alacağım o yeter mi?

Gerek yok 1200W almaya. Zaten üst düzey bir PSU, 1000W yetecektir.
Ek olarak yine bazı parçalarda ve işlemci değişikliğine gidilebilir bütçeyi dibine kadar kullanmamak adına.
Sen oyun mu oynayacaksın yoksa render mı alacaksın? ya da her ikisini mi yapacaksın?

Ve bir de bu satıcılar güvenilir mi bilmediğim siteler var dolandırılmayayım
Gerek yok 1200W almaya. Zaten üst düzey bir PSU, 1000W yetecektir.
Ek olarak yine bazı parçalarda ve işlemci değişikliğine gidilebilir bütçeyi dibine kadar kullanmamak adına.
Sen oyun mu oynayacaksın yoksa render mı alacaksın? ya da her ikisini mi yapacaksın?
İkisinide yapacağım da bütçeyi dibine kadar sömürsem de sıkıntı olmaz en iyi sitem buysa da satıcılar güvenilir mi sorun o

Evet güvenilir.
Tamadır o zaman bunları alacağım parçalarda sıkıntı falan çıkmayacağından emin misin yinede eğer eminsen ve bu bu bütçeyle alınacak en iyi sistemse ben okeyim
İntel, zorunlu ise, şöyle bir sistem düşünülebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok knk sağ ol

Tamadır o zaman bunları alacağım parçalarda sıkıntı falan çıkmayacağından emin misin yine de eğer eminsen ve bu bu bütçeyle alınacak en iyi sistemse ben okeyim.

Bütçenin hepsini kullanmayı hedefliyorsan bir sorun yok.
Sadece dediğim gibi ekran kartının modeli değişebilir. İstersen yeni konu açabilirsin. Oyun oynayacaksan daha ucuza hazır sistemler var, onlara da bakabilirsin. Mesele tam detaylı bakmadım diğer sitelere ama bence gayet yeterli, üst düzey kaliteli bir sistem.
30k gibi bir parada cebinde kalır, toplamak bence gereksiz. Diğer sitelerde durum nedir, bakmam lazım.

Bütçenin hepsini kullanmayı hedefliyorsan bir sorun yok.
Sadece dediğim gibi ekran kartının modeli değişebilir. İstersen yeni konu açabilirsin. Oyun oynayacaksan daha ucuza hazır sistemler var, onlara da bakabilirsin. Mesele tam detaylı bakmadım diğer sitelere ama bence gayet yeterli, üst düzey kaliteli bir sistem.
30k gibi bir parada cebinde kalır, toplamak bence gereksiz. Diğer sitelerde durum nedir, bakmam lazım.
Yok knk senin attığın parçalar bana uyuyor sağ ol yinede öneri için sitelerden ve parçalardan eminsen alacağım ve mesela bu metal gear solid 5 2k 144 fps açar mı bu sistem son olarakta bu soru onun dışında herşey evet ise alıyorum ben sistemi bir de 1000watt yeterli olur mu sağ ol

2 tane:
=62.520TL

Geri
Yukarı