RTX 3080 ve i9 sistem toplama

Bütçe
65.000 70.000 tl arası
Hocam bütün parayı harcaması mı gerekiyor? Bizde atarız 3090 R9 5950X.

Harcaması gerekmiyor ama bu bütçeyi belirlemiş. Üst seviyede 11. Nesil asla alınmamalı. Çok güç harcıyor, düşük çekirdek sayısı(oyunlar çoklu çekirdeğe yöneliyorlar artık) çok ısınma gibi sorunları var.

Bunu atmıştım zaten ben ama konu sahibi ısrarlarımın üzerine toplamak istiyorum dedi. Bir şey demiyorum bu yüzden ama hemen toplamayacakmış zaten. Değerlendiririm demişti.
3080 Ti ile 3090 arasında 30k fiyat farkına değecek bir fark olmadığını defalarca söyledim.

El atmanın zamanı geldi.

Bunu atmıştım zaten ben ama konu sahibi ısrarlarımın üzerine toplamak istiyorum dedi. Bir şey demiyorum bu yüzden ama hemen toplamayacakmış zaten. Değerlendiririm demişti.
3080 Ti ile 3090 arasında 30k fiyat farkına değecek bir fark olmadığını defalarca söyledim.

Katılıyorum o paraya neler neler alınır.

Bunu alın hocam düşünmeden. @HyperianGuy

Değerlendiririm henüz sistemi alıp almayacağım belli değil belirttiğim gibi.
Eğer alırsam ya o kasayı alacağım zaten ya da şimdi atacaklarımı.

Hocam o zaman alıcağınız zaman açaydınız, kur hep aynı fiyatta değil, parçalar da hep değişiklik gösterebilir, 16 sayfa konuşulmuş burada.

Efendim buyurun taş gibi sistem:

(2 tane)

Toplamda 53.700 TL tutar. RAM'ler 4000 MHz CL16 OC yapılabilir. PSU ROG Thor'dan daha iyi bir PSU. Ekran kartı saf güç olarak RTX 3090'ı geçiyor. RTX açılırsa tatmin eder düzeyde performans sergiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı